Opelclub Fórum
Výška členského príspevku
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 4:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pani ja som velmi rad, ze tu je skvela iniciativa, ale nie je to uplne jednoduche. mimochod nalepky nevyblednu, nemusite sa bat Smile letaky tiez nie su problem Smile ale co sa tyka predmetov ako drziaky spz a podobne uz je to trosku horsie. ako iste viete, sme neziskova organizacia, ktora funguje len vdaka tomu, ze si platite clenske. a z toho clenskeho sa plati server, a vsetko ostatne. na zraze sa plati obcerstvenie, takze kazdy si urcite vie zratat, ze ked je clenske 300 a zaplati sa obed povedzme za 150, zostane nam 150, z toho sa odrata urcita polozka na server, nalepky, bankove poplatky za vedenie uctu a rozne ine vydavky. nakoniec, uctovna kniha bude urcite k nahliadnutiu na zraze, takze si to bude moct kazdy pozriet, kam idu peniaze. takze to nie je take jednoduche, ze si povieme dame si spravit drziaky, dame si spravit salky, dame si spravit pera, zapalovace, tricka atd atd. malokto nieco spravi zadarmo, takze musime velmi velmi rozmyslat, kam dame peniaze
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 5:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jj...tak navrhnime zvysenie clenskeho o nejaky ten bubak, a mame z coho cerpat aj na ostatne veci!
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kimi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 2841
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 6:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

musím doplniť Bennyho že aj tých 300 Sk sa niekomu zdá možno aj veľa a to sme chceli na prvom zraze určiť členské myslím že na 500 Sk čo tiež vyvolalo negatívne ohlasy, aj keď podľa mojej mienky to na rok nie je vôbec veľa pri dnešných cenách Confused Wink
_________________


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 7:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kimi Napísal:
musím doplniť Bennyho že aj tých 300 Sk sa niekomu zdá možno aj veľa a to sme chceli na prvom zraze určiť členské myslím že na 500 Sk čo tiež vyvolalo negatívne ohlasy, aj keď podľa mojej mienky to na rok nie je vôbec veľa pri dnešných cenách Confused Wink



Ja osobne suhlasim s 500SKK... Fakt to nie je vela a lahsie sa stym naraba, ked chceme nieco robyt celoplosne!!! Navrhujem spravnej rade hlasovanie o zvysenie clenskeho na jeden kalendarny rok....
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 7:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kimi Napísal:
musím doplniť Bennyho že aj tých 300 Sk sa niekomu zdá možno aj veľa a to sme chceli na prvom zraze určiť členské myslím že na 500 Sk čo tiež vyvolalo negatívne ohlasy, aj keď podľa mojej mienky to na rok nie je vôbec veľa pri dnešných cenách Confused Wink



KIM JA OSOBNE BY SOM NEBOL PROTI DAT 500 ZA ROK NIEJE Až TAK VELA TU SA JEDNA O ROK A NIE O MESIAC POVIEM BLBOST ALE AJ KEBY BOLO čLENSKE ZA ROK 1000 SK TAK NECH EšTE STALE TO JE ZA ROK NIE MESIAC VED UVAžUJTE DENNODENE SA MINA X SK A DAT ZA ROK NA NIEčO DOBRE TAK TO Už HADAM NIKOMU NEBUDE VADIT AK HEJ TAK SOM NA OMILE
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 7:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Benny Napísal:
pani ja som velmi rad, ze tu je skvela iniciativa, ale nie je to uplne jednoduche. mimochod nalepky nevyblednu, nemusite sa bat Smile letaky tiez nie su problem Smile ale co sa tyka predmetov ako drziaky spz a podobne uz je to trosku horsie. ako iste viete, sme neziskova organizacia, ktora funguje len vdaka tomu, ze si platite clenske. a z toho clenskeho sa plati server, a vsetko ostatne. na zraze sa plati obcerstvenie, takze kazdy si urcite vie zratat, ze ked je clenske 300 a zaplati sa obed povedzme za 150, zostane nam 150, z toho sa odrata urcita polozka na server, nalepky, bankove poplatky za vedenie uctu a rozne ine vydavky. nakoniec, uctovna kniha bude urcite k nahliadnutiu na zraze, takze si to bude moct kazdy pozriet, kam idu peniaze. takze to nie je take jednoduche, ze si povieme dame si spravit drziaky, dame si spravit salky, dame si spravit pera, zapalovace, tricka atd atd. malokto nieco spravi zadarmo, takze musime velmi velmi rozmyslat, kam dame peniaze


benny a ten časopis ved aj ten niečo stoji a určite nebude vracat len naklady za dlač a dyzajn
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 7:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

RisNo Napísal:
Kimi Napísal:
musím doplniť Bennyho že aj tých 300 Sk sa niekomu zdá možno aj veľa a to sme chceli na prvom zraze určiť členské myslím že na 500 Sk čo tiež vyvolalo negatívne ohlasy, aj keď podľa mojej mienky to na rok nie je vôbec veľa pri dnešných cenách Confused Wink



Ja osobne suhlasim s 500SKK... Fakt to nie je vela a lahsie sa stym naraba, ked chceme nieco robyt celoplosne!!! Navrhujem spravnej rade hlasovanie o zvysenie clenskeho na jeden kalendarny rok....


Risno mozem ta ubezpecit, ze urcite nikto zo spravnej rady nebude hlasovat za zvysenie. Poviem ti preco. Prvy rok sme si odhlasovali clenske 600 a za cely rok pribudlo asi 5 clenov. takze so spravnou radou to mame asi tak 5400SKK. A to ti chcem pripomenut, ze 600SKK bolo odhlasovane nie len radou, ale aj ludmi co boli na zraze. Potom sme to znizili na 300 a pozri sa kolko nas je dnes. Very Happy Skor by som bol za to, aby sme odhlasovali lahke znizenie clenskeho pri terajsom pocte clenov, co by podla mojho nazoru prilakalo dalsich ludi a v konecnom dosledku by bolo na klubovom ucte ovela viac financii k dispozicii. Ja viem ze 500SKK nie je vela, ale bohuzial to nefungovalo tak ako by sme si predstavovali.
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 7:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Spidy Napísal:
benny a ten časopis ved aj ten niečo stoji a určite nebude vracat len naklady za dlač a dyzajn


Spidy pripravovany casopis nema s Opelklubom Slovensko vobec nic spolocne co sa tyka financii. Vsetko ohladne tohto projektu je zatial financovane sponzorom, takze sa nikto nemusi bat, ze tam idu jeho peniaze ktore si vlozil na ucet klubu.
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 7:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Koľko je v súčasnosti vlastne platiacich členov? Ja osobne si nemyslím, že by sa malo ísť cestou získavania nových členov znižovaním členského. 300Sk je podľa mňa minimum. Napokon, ako som tu už spomínal, za minulý rok sa mi členské vrátilo hneď 2x, pri nákupe tlmičov so zľavou. Možno toto by bola cesta získavania nových členov. Samozrejme ťažšia.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Ut Apr 03, 2007 11:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja si myslím, že tých 300 Sk už netreba lepšie znížiť.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 5:52 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Berme to tak troska aj z opacnej strany! Cim viac ludi, tym viac nakladov...Cim viac ludi, tym viac moznosti...Cim viac moznosti chceme mat, tym viac financii je potrebne...

P.S.: Ja osobne si nemyslim, ze ked teraz zvysime clenske, ze ludia nebudu pribudat! Ved kazdy vie, ze vsetko daco stoji! Ale nech sa rozhodne spravna rada. J Vas len prosim a znovuprehodnotenie situacie Opelclub Slovensko. vdaka.
P.S.: Navrhujem znova hlasovat!
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 9:24 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte, ked si Benny mysli, ze nalepky nevyblednu, tak mozme si pouzit aj tie - urcite to bude lacnejsie a aj rychlejsie

ohladom clenskeho vam poviem takto.....mne tiez nerobi problem dat 500 korun, ale urcite vela ludi nie su take nadsenci a bude sa im to zdat drahe

by som napriklad navrhol robit reklamu na nasej stranke, nejake servisy a t.d. a pytat od nich nejake penazky, nemusi to byt vela.
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 9:54 am    Predmet: Odpovedať s citátom

jj..suhlasims Jurijom... Exclamation
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kimi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 2841
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 1:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja už k tomuto iba toľko, je jasné a to som už spomínal vyššie že nie všetkým vyhovuje vyššie členské ,ale myslím že ani znižovanie poplatku nie je najlepšia cesta k rozšíreniu našich radov . Neviem či je dobrá kvantita alebo kvalita, pretože aj keby sme rozšírili našu členskú základňu na 10 000 oplákov, aktívnych bude možno 50. Určite by to potenciálne mohlo priniesť možnosti rozšírenia spektra záberu našej činnosti ako aj účinnosti a možností. Veď ako sa vraví viac hláv viac kapusty.
Trochu ma mrzí že Benny tak zmietol zo stola ani nie návrh na zvýšenie ročného poplatku ako iba moju poznámku v ktorej som sa snažil vysvetliť to že z 300 Sk sa veľmi vyskakovať nedá, čo vie asi každý z nás a súčasne som sa snažil pripomenúť postoj ostatných členov ktorým sa to zdalo veľa. Benny prepáč, ja mám početnú rodinu /aspoň tú mám nadpriemer Very Happy /, ale ja by som za 500 - 600 Sk hlasoval všetkými desiatimi, a budem sa rád stretávať s 50-imi bleskom trafenými , ktorý pre Opel žijú a nepozerajú čo za 300, 500 alebo 600 Sk z klubu dostanú a či sa im to vyplatí.
Ja som v našom opelclube dobrovoľne a veľmi rád.
Ale samozrejme budem akceptovať vždy naše spoločné rozhodnutia ako aj rozhodnutia nášho vedenia. Howg...
_________________


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 1:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pekne napisane
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 2:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

benny a čo tak anketa o zvyšeni členskeho ?? hlasavat sa može nie a ked sa prejavy vedčina tak sa da večie členske mne osobne je jedno ak bude aj 500 to ma nerostrha .Fšetci vieme že ak niekto chce mat pohodlie je zapotreby hlpšie do vrecka a teda ja neviem v čom je problem ako bolo spomenute ak sa chceme rozvyjat a rozširovat je logicke že ceny pojdu hore ale každy kto ma trocha IQ vie ,že všetkoide hore no ne tak bud dajte 500 SK členske a ja nevydim problem s reklamou ako takou ,priklad nalepki ,ramčeky k špz, atd....... ale to fšeko naco koštuje a aj ked nas bude pribudat čo verim že bude ale skor či neskor stejne bude muset k tomu zvišovaniu dojst ne kto je za ????
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 2:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som za
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 4:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kimi Napísal:
Ja už k tomuto iba toľko, je jasné a to som už spomínal vyššie že nie všetkým vyhovuje vyššie členské ,ale myslím že ani znižovanie poplatku nie je najlepšia cesta k rozšíreniu našich radov . Neviem či je dobrá kvantita alebo kvalita, pretože aj keby sme rozšírili našu členskú základňu na 10 000 oplákov, aktívnych bude možno 50. Určite by to potenciálne mohlo priniesť možnosti rozšírenia spektra záberu našej činnosti ako aj účinnosti a možností. Veď ako sa vraví viac hláv viac kapusty.
Trochu ma mrzí že Benny tak zmietol zo stola ani nie návrh na zvýšenie ročného poplatku ako iba moju poznámku v ktorej som sa snažil vysvetliť to že z 300 Sk sa veľmi vyskakovať nedá, čo vie asi každý z nás a súčasne som sa snažil pripomenúť postoj ostatných členov ktorým sa to zdalo veľa. Benny prepáč, ja mám početnú rodinu /aspoň tú mám nadpriemer Very Happy /, ale ja by som za 500 - 600 Sk hlasoval všetkými desiatimi, a budem sa rád stretávať s 50-imi bleskom trafenými , ktorý pre Opel žijú a nepozerajú čo za 300, 500 alebo 600 Sk z klubu dostanú a či sa im to vyplatí.
Ja som v našom opelclube dobrovoľne a veľmi rád.
Ale samozrejme budem akceptovať vždy naše spoločné rozhodnutia ako aj rozhodnutia nášho vedenia. Howg...


Kimi ja som nic nezmietol zo stola, len som to pisal ako skusenost. A tuto skusenost maju vsetci clenovia rady. Kedze si jeden z prvych, mohol by si vediet ako to bolo zo zaciatku a ako to nefungovalo. Urcite si dobre pamatas, kolko ludi na prvom zraze suhlasilo so 600SKK. Ale nevies, kolko z nich v skutocnosti tych 600 nikdy nezaplatilo. Je pekne ze je Vas par ochotnych to platit, ale vzdy to bude len par ludi. A tych par ludi nikdy nespravi celkovu sumu taku vysoku, aku sravi viac ludi po mensich ciastkach. Ale pozrite, ak pred zrazom rada odhlasuje vyssie clenske, tak to tak bude.
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 4:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

chausj Napísal:
ahojte, ked si Benny mysli, ze nalepky nevyblednu, tak mozme si pouzit aj tie - urcite to bude lacnejsie a aj rychlejsie

ohladom clenskeho vam poviem takto.....mne tiez nerobi problem dat 500 korun, ale urcite vela ludi nie su take nadsenci a bude sa im to zdat drahe

by som napriklad navrhol robit reklamu na nasej stranke, nejake servisy a t.d. a pytat od nich nejake penazky, nemusi to byt vela.


Yuri nalepky su uz davno otestovane, takze to nie je len moja predstava.
A co sa tyka reklamy na nasich strankach, samozrejme tato moznost tu je uz velmi davno. Ked sa pozries na bannery vpravo na hlavnej stranke, tak vacsinu z tych firiem som dotiahol ja. Jednu novu mam prave v jednani. Tym sa nechcem chvalit, ale chcem tym povedat, ze kto si to neskusil, nevie o com to je. Nie je vobec jednoduche prehovorit niekoho, aby nam daval zlavy ako barter za jeho banner na nasich strankach. Pri nasej navstevnosti je uplne nepredstavitelne, ze ti niekto zaplati reklamny priestor. Keby sme mali navstevnost aspon 1000 denne, dalo by sa o tom uvazovat. Nikto nebude platit za reklamu, ktora nema vyznam, respektive ma len slaby vyznam. A navstevnost stranok si uz dnes vie overit aj 15 rocne dieta. O tahani penazi z niekoho ako sponzorske sa radsej ani nebudem rozpisovat..... Ak by ste vy mali svoju prosperujucu firmu, urcite by ste nevlozili peniaze do niecoho, z coho by sa Vam nevratili. Ked som sa pytal pana majitela Pneumatti, kolko krat videl preukaz Opelclub, tak mi povedal ze jedenkrat. Myslite, ze by som mal ist od neho pytat nejake peniaze? Skuste sa opytat sami seba, kolkokrat ste vyuzili sluzby firiem, ktore nam poskytuju zlavy? Ked som dal na forum anketu, tak ak si dobre pamatam, jediny prispevok mal macil. Myslite, ze to ma pre tie firmy vyznam? Co im chcete ponuknut?

Pani naozaj som rad, ze je tu iniciativa, ale mnohe z tychto napadov tu uz boli vyskusane, niektore sa ujali a ine nie. A nikto nechce urobit tu istu chybu dvakrat. Ale ak sa niekomu podari vybavit sponzora, alebo dalsiu partnersku firmu, urcite sa na neho nikto hnevat nebude. A na to netreba pozehnanie rady ani sa o tom dohadovat na fore. Proste ak je moznost, treba to skusit..... Nakoniec mi mozno date za pravdu Wink
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 5:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

spidy Napísal:
benny a čo tak anketa o zvyšeni členskeho ?? hlasavat sa može nie a ked sa prejavy vedčina tak sa da večie členske mne osobne je jedno ak bude aj 500 to ma nerostrha .Fšetci vieme že ak niekto chce mat pohodlie je zapotreby hlpšie do vrecka a teda ja neviem v čom je problem ako bolo spomenute ak sa chceme rozvyjat a rozširovat je logicke že ceny pojdu hore ale každy kto ma trocha IQ vie ,že všetkoide hore no ne tak bud dajte 500 SK členske a ja nevydim problem s reklamou ako takou ,priklad nalepki ,ramčeky k špz, atd....... ale to fšeko naco koštuje a aj ked nas bude pribudat čo verim že bude ale skor či neskor stejne bude muset k tomu zvišovaniu dojst ne kto je za ????



Spidy samozrejme kazdy moze vyjadrit svoj nazor tak, ako to robim aj ja.
Dovolujem si Ta vsak upozornit, ze nase naklady nerastu vdaka jednemu clenovi (Nepto Wink ). Taktiez by som Ta rad upozornil ze o organizacnych veciach klubu rozhoduje spravna rada hlasovanim. Ak sa hocikto zasluzi o zveladenie klubu, velmi rad budem hlasovat za jeho zvolenie do rady.
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 1 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group