Opelclub Fórum
SWAP 1,7DTI na 2,2 DTI

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tommy
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 28.06.2006
Príspevky: 338
Bydlisko: BA-RK

PríspevokZaslal: Ne Apr 01, 2007 12:27 pm    Predmet: SWAP 1,7DTI na 2,2 DTI Odpovedať s citátom

Mám astru G 3dv. klasika z motorom 1,7DTI 16V, a chcel by som tam dat 2,2 DTI myslite, alebo máte niekdo s takovto výmenov skúsenost, či mi to bude pasovat na staré uloženie motora alebo to bude iné Idea Idea Idea
_________________
Astra G Y17DTI 3dv.
Pržot 206 kroch-kroch
Ford Fiesta XR2i strojovňa na kolesách ful racing už čoskoro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2007 10:57 pm    Predmet: Re: SWAP 1,7DTI na 2,2 DTI Odpovedať s citátom

tommy Napísal:
Mám astru G 3dv. klasika z motorom 1,7DTI 16V, a chcel by som tam dat 2,2 DTI myslite, alebo máte niekdo s takovto výmenov skúsenost, či mi to bude pasovat na staré uloženie motora alebo to bude iné Idea Idea Idea
Cau a myslis ze to ma daky zmysel?Je to vlastne technicky mozne?Nieje to iba o motore!!!Elektricka kabelaz,RJ motora a CO PREVODOVKA?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group