Opelclub Fórum
Vnutorny ventilator

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Maco
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ne Nov 01, 2009 1:03 am    Predmet: Vnutorny ventilator Odpovedať s citátom

Caute, mam Corsu 1.3 CDTI, rok vyroby 2005, a prestali mi fungovat prve 3 stupne na vnutornom ventilatore. Fungoval len posledny stvrty stupen. Kamarat mi povedal, ze mal podobne problemy, tiez s ventilatorom a chyba bola v pokazenom odpore, ktory reguluje otacky na prvych troch stupnoch. Dnes rano mi ale prestal fungovat aj posledny stvrty stupen a ventilator nejde + nefunguju uz ani spinace klimy a vyhrievanie zadneho skla. Chcem sa opytat ci sa uz niekto stretol s podobny problemom a ci chyba nahodou nie je v pokazenych poistkach?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
majcek
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 21.07.2009
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: So Máj 28, 2011 6:44 am    Predmet: Nefunkčna regulacia ventilatora Odpovedať s citátom

Caute, mam Merivu 11-2003 a prestali mi ist z nicoho nic prve tri rychlosti ventilatora. Ventilator ide len na najvyssom stupni. Na fore som nasiel jeden prispevok z roku 2009 avsak bez odpovede. Vie mi prosim poradit ako dany sposob riesit?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Máj 28, 2011 9:32 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vadný predradný regulačný odpor.
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?p=34587&highlight=predradn%FD+odpor#34587
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
majcek
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 21.07.2009
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Po Máj 30, 2011 7:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bolo to v preddradnom odpore. Najprv som ho musel najst - prirucka Jak na to? pomohla. Demontovat skrinku pred spolujazdcom, spodny plast tiez. Je v montovani v rozvode vzduchu kvoli chladeniu. Nevyzeral poskodeny ani opaleny, ale po premerani som zistil, ze jeden prepoj je vadny. Tak som ho doletoval jeden drotik a regulacia ide.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group