Opelclub Fórum
predny naraznik

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
rishko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 13.02.2008
Príspevky: 565
Bydlisko: Nové Zámky

PríspevokZaslal: Ne Okt 18, 2009 8:24 pm    Predmet: predny naraznik Odpovedať s citátom

zaujimala by ma demontaz predneho naraznika na vebe ... podla knihy "jak na to" sa to urobit neda, pretoze tam zabudli zakreslit a spomenut este dve dolezite skrutky, ktore je, aspon premna, dost zlozite demontovat... pre pohodlnejsie zhodenie naraznika potrebujem dat dole svetla, lenze ked chcem dat dole svatla, najprv by mal ist dole naraznik, tak prosim pokial ma niekto skusenost, nech napise, dakujem, takto som zlomil uchyt na pravej strane naraznika (vnutorna skrutka)
_________________
bejvalka vectra b, 1.7td ´96
aktualna vectra b ´00 X20DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MajklNajt
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 18.07.2009
Príspevky: 377
Bydlisko: BB

PríspevokZaslal: Ne Okt 18, 2009 10:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Najskor musis dat dole masku. Pod nou su dve skrutky ktore drzia naraznik o svetla. Potom musis uvolnit vsetky skrutky ktore drzia plastove vnutorne blatniky. Vyber ich von a potom sa uz lahko dostanes ku krajnym skrutkam naraznika - z vnutornej strany.
Na kazdej strane je jedna - je tam dost blby pristup, treba trochu trpezlivosti. Potom este styri spodne skrutky a uz by mal ist von.

Pozor na hadicky k ostrekovacom svetiel a na kable ku hmovkam. Treba to poodpajat.
Mimochodom svetla je mozne demontovat az po odobrati naraznika. Wink
_________________
Opel Vectra 2.0 DTi
r.v. 2000 edition, sedan
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rishko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 13.02.2008
Príspevky: 565
Bydlisko: Nové Zámky

PríspevokZaslal: Po Okt 19, 2009 7:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no too som vedel... vseeetky skrutky som dal von... okrem tych dvoch, nie je tam dobry pristp, lavu som musle dat cez svetlo a prava bola lepsia tu som dal dole cez pravu hmlovku.... ale som musel urobit novy ucht na pravej strane, ako som spomenul ze som to riadne odlomil.... neva ale diky, aspon viem co kde je a mozem sa chystat na jar2010 Smile
_________________
bejvalka vectra b, 1.7td ´96
aktualna vectra b ´00 X20DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group