Opelclub Fórum
Pán policajný prezident asi môže všetko.
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI....
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Mar 13, 2007 8:35 pm    Predmet: Pán policajný prezident asi môže všetko. Odpovedať s citátom

Zaujímalo by ma, kedy niekoho zabije.

http://www.sme.sk/c/3191451/Packa-sa-chvali-ze-jazdi-200-km-za-hodinu.html
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Peto
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 28.02.2007
Príspevky: 26
Bydlisko: Košice- okolie

PríspevokZaslal: Ut Mar 13, 2007 8:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako sa to hovorí??? to..s tým džbánom a uchom..??? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Ut Mar 13, 2007 9:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dajte my M5-ku! Evil or Very Mad
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Ut Mar 13, 2007 9:06 pm    Predmet: Kiežby to bol jediny prípad Odpovedať s citátom

Sad Stačí sa tak troška poobzerať len tu v okolí prievidze. Páni policajti nemajú problém porušovať predpisy. Zákaz vjazdu, zastavenie, svietenie...rýchlosť...atď. Som toho svedkom každý deň.Pracujem blízko Odd. PZ. Je až zábavné sa na nich pozerať. Podĺa toho článku je v určitých prípadoch povolené porušovať dopr. predpisy. Otázka : Policajt ide do práce na súkromnom aute a každý deň 2x poruší predpis o zákaze vjazdu. Je to "určitý prípad" alebo ignorovanie predpisov štýlom JA SOM POLICAJT! JA MôŽEM! Confused /Kto pozná PD a ulicu Mišíka vie o čom je toto. táto ulica je perfektná skratka a vedie priamo k ODD PZ. Prejdením tejto ulice ušetríte cca. 7 min. akoby ste išli normálne. a páni policajti to bobre vedia a jazdia veselo sem a tam./ Pozn: Ak Vás chytia je to 500 pre "cudzincov" a 1500-2000 pre "domácich!
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Radeno
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 13.10.2006
Príspevky: 41

PríspevokZaslal: St Mar 14, 2007 8:11 am    Predmet: Re: Kiežby to bol jediny prípad Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
Sad Stačí sa tak troška poobzerať len tu v okolí prievidze. Páni policajti nemajú problém porušovať predpisy. Zákaz vjazdu, zastavenie, svietenie...rýchlosť...atď. Som toho svedkom každý deň.Pracujem blízko Odd. PZ. Je až zábavné sa na nich pozerať. Podĺa toho článku je v určitých prípadoch povolené porušovať dopr. predpisy. Otázka : Policajt ide do práce na súkromnom aute a každý deň 2x poruší predpis o zákaze vjazdu. Je to "určitý prípad" alebo ignorovanie predpisov štýlom JA SOM POLICAJT! JA MôŽEM! Confused /Kto pozná PD a ulicu Mišíka vie o čom je toto. táto ulica je perfektná skratka a vedie priamo k ODD PZ. Prejdením tejto ulice ušetríte cca. 7 min. akoby ste išli normálne. a páni policajti to bobre vedia a jazdia veselo sem a tam./ Pozn: Ak Vás chytia je to 500 pre "cudzincov" a 1500-2000 pre "domácich!


Keby si to nahlasil na inspekciu PZ asi byto bolo lepsie. Aj policajti musia dodrziavat vyhlasku. Ak to nesuvisi s policajnym pripadom, tak nekompromisne si to musia zodpovedat(svetla, smerovky, vjazd, cervena atd.) A je jedno ci je v sluzobnom alebo v civilnom aute. Skus to.
Radeno
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: St Mar 14, 2007 10:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ty by si to dodržiaval?? alebo hocikto z vás, ja osobne nie Twisted Evil ani jeden z mojix kamaratov (policajtov) nedoržiava to čo by sa na ceste malo, ale na druhej strane nemôžem povedať, že robia extremy, klasika Wink
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
alec22
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 29.05.2007
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: Št Máj 31, 2007 10:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A čo oni neplnia úlohy? - vždy to zdôvodnia, myslím že ak by to nerobili takto tak by sme si to odskákali i my lebo by to robili s majákmi a to by si viac dovolovali obmedzovať ostatných. Ja som za to nech si jazdia ako chcú ak mi dajú pokoj, ja sa starám o to ako jazdím ja Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lea
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 1618
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št Máj 31, 2007 11:34 pm    Predmet: Re: Kiežby to bol jediny prípad Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
Sad Stačí sa tak troška poobzerať len tu v okolí prievidze. Páni policajti nemajú problém porušovať predpisy. Zákaz vjazdu, zastavenie, svietenie...rýchlosť...atď. Som toho svedkom každý deň.Pracujem blízko Odd. PZ. Je až zábavné sa na nich pozerať. Podĺa toho článku je v určitých prípadoch povolené porušovať dopr. predpisy. Otázka : Policajt ide do práce na súkromnom aute a každý deň 2x poruší predpis o zákaze vjazdu. Je to "určitý prípad" alebo ignorovanie predpisov štýlom JA SOM POLICAJT! JA MôŽEM! Confused /Kto pozná PD a ulicu Mišíka vie o čom je toto. táto ulica je perfektná skratka a vedie priamo k ODD PZ. Prejdením tejto ulice ušetríte cca. 7 min. akoby ste išli normálne. a páni policajti to bobre vedia a jazdia veselo sem a tam./ Pozn: Ak Vás chytia je to 500 pre "cudzincov" a 1500-2000 pre "domácich!

veru... poznam to tam velmi dobre, na tej ulici som vyrastala.... zakon by mal platiť na všetkých rovnako, ked je na sukromnom aute, nech ide dookola, ked ide na služobńom, nech si ide kade chce, kym mne nezavadzia.... a neznepríjemnuje mi život,,,
_________________
BMW 330d r.v 2006 full výbava, 231 koníkov...OPEL SINTRA 2,2 GLS r.v. 1999, 104kw, motor X22XE, Made in USA -identické s Chevrolet Transport... moje 2.EX (3/2005-9/2008)
OPEL OMEGA 2,0i GLS combi, r.v. 1988.. (moje 1.EX :4/2003-8/2004)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dedo.miki
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.03.2007
Príspevky: 364
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jún 01, 2007 2:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Máme štastie ,že sme toho Packu nepredbehovali,ved tých čo jazdia 200 je viac a ani policajti nemusia byť.Ja som išiel už aj v meste a viem ,že som tolko išiel lebo merali.A bola zábava.
_________________

http://turista-miki.szm.com/turista-miki.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
taky69
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.03.2007
Príspevky: 1204
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Pi Jún 01, 2007 4:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja plne súhlasím s wlastíkom. bo ja som policajt a ked toto počujem že jak policajti nerešpektujú zákony a vyhlášku a pre nich zákony neplatia tak ma dvíha zo stoličky, šak sa pozrite na ostatných jak bezohladne jazdia a ohrozujú iných abo porušujú predpisy...každý vidí len to že policajti porušujú zákony a pre nich to neplatí ale na obyčajných ludí na tých sa nikto nepozrie čo robia a jak jazdia na svojich autách a kolko krát porušia za deň predpisy to už ani nevravím, a bruno si myslíš že cez tu jednosmerku nechodievajú aj iný ludia len policajti..a to že zákaz vjazdu a zastavenia sa prejdi po meste a zbadáš kolko ludí parkuje tam kde nemože abo prekročí rýchlosť...myslím že by ti stačilo jeden den na radare v policajnej akcii a zbadal by si aký su obyčajný ludia slušní a dodržiavajú vyhlášky....a xcel by som vás vidieť čo sa tu nadtým rozhorčujete keby ste tiež policajtami jak by ste to dodržiavali...dovolte mi zasmiat sa haha...samozrejme česť výnimkám
_________________
> PODPIS <
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dedo.miki
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.03.2007
Príspevky: 364
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jún 01, 2007 5:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím súhlasiť,lebo policajt ktorý chce dodržať za každú cenu zákon ,dostane kopačky a je civil.Ved tu sa práva nedovolá.Silnejší pes je..Ved policajt ked zastaví auto tak musí pozerať doklady aby náhodou neublížil niekomu kto tu môže robiť čo sa mu chce .Pozerá aj adresu,či náhodou nebýva na takom mieste ,že môže mať velké známosti.Takže preveruje ,ale aby neprišiel o robotu.V tomto štáte právo má dovolenku.
_________________

http://turista-miki.szm.com/turista-miki.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rasto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 05.12.2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi Jún 01, 2007 9:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nech je to ako chce, ale každý by mal začať v prvom rade sám od seba. Sú jednoducho povolania ktoré vyžadujú dodržiavať určitý etický kódex. Ak sa niekomu nepáčia tieto pravidlá, tak môže dať výpoveď a ísť robiť niečo iné. To by potom mohol byť napr. policajtom recidivista a učiteľom pedofil.
Čo sa týka toho dodržiavania predpisov policajtami ..... jedného mám v rodine (mám s ním praktické skúsenosti) Very Happy .
_________________
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, originálnym diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 12:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

taky69 Napísal:
ja plne súhlasím s wlastíkom. bo ja som policajt a ked toto počujem že jak policajti nerešpektujú zákony a vyhlášku a pre nich zákony neplatia tak ma dvíha zo stoličky, šak sa pozrite na ostatných jak bezohladne jazdia a ohrozujú iných abo porušujú predpisy...každý vidí len to že policajti porušujú zákony a pre nich to neplatí ale na obyčajných ludí na tých sa nikto nepozrie čo robia a jak jazdia na svojich autách a kolko krát porušia za deň predpisy to už ani nevravím, a bruno si myslíš že cez tu jednosmerku nechodievajú aj iný ludia len policajti..a to že zákaz vjazdu a zastavenia sa prejdi po meste a zbadáš kolko ludí parkuje tam kde nemože abo prekročí rýchlosť...myslím že by ti stačilo jeden den na radare v policajnej akcii a zbadal by si aký su obyčajný ludia slušní a dodržiavajú vyhlášky....a xcel by som vás vidieť čo sa tu nadtým rozhorčujete keby ste tiež policajtami jak by ste to dodržiavali...dovolte mi zasmiat sa haha...samozrejme česť výnimkám

pravda lasko, pravda Wink ja tiež také keci nemám rád, kurva ved ked niekto robí v pekárni, tak si nosí domov rožky, ked niekto pracuje v nemocnici, tak si nosí lieky domov a tak dalej, ved každý využíva vymoženosti svojej práce, je len o závidení, ale neviem ako ináč to mám pomenovať
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 8:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Súhlasím s Ratom, lebo oni musia byť príkladom pre ostatných. Keď ani oni nerešpektujú zákon, tak čo môžu očakávať od ostatných?
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 8:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som tiez vela krat videl ako policajti porusuju, ale to neznamena, ze mame po nich opakovat. Ako bolo hore povedane, musime zacat od seba Exclamation
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 8:58 am    Predmet: Odpovedať s citátom

To je sice pekne povedane, ale ked oni su "zakon", tak nech su prikladom a az potom buzeruju ostatnych! Pokial to nerobia, tak im do mna NIC!
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kimi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 2841
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 9:26 am    Predmet: Odpovedať s citátom

chausj Napísal:
ja som tiez vela krat videl ako policajti porusuju, ale to neznamena, ze mame po nich opakovat. Ako bolo hore povedane, musime zacat od seba Exclamation

... to si napísal naozaj dobre, len od seba by mali začať aj oni/poniektorí/
_________________


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 9:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kimi Napísal:
chausj Napísal:
ja som tiez vela krat videl ako policajti porusuju, ale to neznamena, ze mame po nich opakovat. Ako bolo hore povedane, musime zacat od seba Exclamation

... to si napísal naozaj dobre, len od seba by mali začať aj oni/poniektorí/


ľudia neriešte to tu, trápne, zo všetkého sú neaké výhody a neaké nevýhody, ja neviem načo to obkecávať, vždy to tak bolo a bude, a týmto sa nič neporieši Wink Wink
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kimi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 2841
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 9:48 am    Predmet: Odpovedať s citátom

wlastík ale ved to nikto nerieši iba si vylievame srdiečko, zober to z inej stránky ja vychovávam 5 detí a darmo im budem niečo prikazovať, keď budú vidieť, že to sám porušujem Wink
_________________


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 9:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

PRESNE! MAS MOJ SUHLAS!!!!!
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI.... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group