Opelclub Fórum
spojler na zakázku

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TIGRA, SPEEDSTER - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Po Mar 12, 2007 11:54 am    Predmet: spojler na zakázku Odpovedať s citátom

kedže som nedávno znižoval podvozok a týx 6,5 cm od zeme vizerá síce brutálne, ale aj brutálne desne sa s tým jadzííí, pretože všade čistím cesty, tak by som potreboval link alebo tele na niekoho, kto mi urobí predný nárazník na mieru (tak aby som bol 10cm nad zemou) + laminátovú prednú kapotu, hm.......?????
ale na výxode Rolling Eyes
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Mar 12, 2007 12:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A nebolo by jednoduhšie a možno aj lacnejšie, ten podnárazník, ktorý tam máš zrezať a dotvarovať laminátom?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Po Mar 12, 2007 1:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hm......... čo ja viem, xcel som už celú masku, nie len podnárazník, ale uvidím no, to ma ešte nenapadlo, uvidím podľa cien, písal som už do neakým firiem, či ako to mám nazvať, tak uvidím
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Št Mar 15, 2007 8:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nakoniec som urobil tak ako ty si hovoril macil, takže už to je fajn,už len vytiahnúť blatníky a bude to podľa mojix predstáv Twisted Evil
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TIGRA, SPEEDSTER - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group