Opelclub Fórum
Opel Omega 2.0i r.v.1988
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: So Okt 03, 2009 7:52 pm    Predmet: Re: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

johnhunter Napísal:
Dnes som rano startoval a velmi to nepomohlo , musel som styri krat nastartovat a potom sa otacky zrovnali . Tak teraz neviem co dalej .


nemas nahodou deravu hadicu sania niekde? Mozno nasava falosny vzduch a preto ti to takto blbne co je dost caste lebo tie hadice praskaju v zahyboch
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Ne Okt 04, 2009 2:54 pm    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Ak je to ta hadica , ktora vedie do vzduchoveho filtra ,taka hruba ,tak tu mam deravu a je zalepena ciernou paskou .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Ne Okt 04, 2009 5:13 pm    Predmet: Re: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

johnhunter Napísal:
Ak je to ta hadica , ktora vedie do vzduchoveho filtra ,taka hruba ,tak tu mam deravu a je zalepena ciernou paskou .


tak to odlep a prelep to poriadne aby to tesnilo a uvidis ze sa to polepsi....potom skontroluj aj inu tu tenku ci niekde nie je derava a lebo nenasava vzduch..to je choroba kazdeho auta...ja som to mal aj na BMW co mam teraz..tu velku som zalepil a po chvily to zas skapinalo pri nastartovani a tak som pozeral dalej a nasiel som deravu tu tenku hadicu tak som ju vymenil a mam pokoj
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Po Okt 05, 2009 10:13 am    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Dakujem za radu , dnes sa na to pozriem , skusim to prelepit nejakym kvalitnym lepom , alebo si objednam novu a bude pokoj .S pozdravom John Hunter .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Po Okt 05, 2009 7:15 pm    Predmet: Re: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

johnhunter Napísal:
Dakujem za radu , dnes sa na to pozriem , skusim to prelepit nejakym kvalitnym lepom , alebo si objednam novu a bude pokoj .S pozdravom John Hunter .


staci na to elektrikarska paska ale treba to odmastnit a potom tu hadicu prelepit komplet dookola popovrchu vzduchotesne a to zaberie...potom si objednas novu ale zatial aby si vedel ci je to ono...
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: St Okt 07, 2009 8:43 am    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Hadicu som zalepil , bola len taka mala dierka ,je to stale to iste , uz neviem co mam dalej cistit . Neviem preco to stale zdochina .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Po Okt 12, 2009 5:41 pm    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Chcel som sa opytat na ten plavak do nadrze , pisal si , ze sa na to cez volno pozries . Velmi by mi pomohlo keby si mi to pozrel , ja by som to aj kupil . Stale len tankujem , neviem kolko spalim , lezie mi to uz na nervy . Ak by si mal cas , tak sa prosim pozri na ten plavak ,a napis mi . S pozdravom John Hunter .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Ut Okt 13, 2009 10:08 am    Predmet: Re: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

johnhunter Napísal:
Chcel som sa opytat na ten plavak do nadrze , pisal si , ze sa na to cez volno pozries . Velmi by mi pomohlo keby si mi to pozrel , ja by som to aj kupil . Stale len tankujem , neviem kolko spalim , lezie mi to uz na nervy . Ak by si mal cas , tak sa prosim pozri na ten plavak ,a napis mi . S pozdravom John Hunter .


este som sa k tomu nedostal ale nerozumiem preco si to nekontrolujes zatial cez kilometrovnik ved mas nastavitelny ktory vinulujes po natankovani a mal by si nan prejst dakych 600 km....ja sa na rucicku nikdy nespolieham v ziadnom aute ale si to kontrolujem vzdy cez kilometrovnik.
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Ut Okt 13, 2009 6:43 pm    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Stale si kontrolujem cez kilometrovnik ale ked sa dostanem do zapchy tak neviem kolko mi to zozralo , tak radsej idem dotankovat , takto to robim stale ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Št Okt 15, 2009 5:30 pm    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Bol som dnes v servise a dal som este odborne vycistit vsetko potrebne , ale stale je to rovnake , akurat som lahsi o 15€ .Neviem co dalej mam s tym robit . Ked je motor studeny , tak po nastartovani hnet skape , urobim to asi osem krat a potom uz neskape a otacky drzia .Kazim si stym aj spinaciu skrinku , baterku aj starter . Neviem preco to robi .Vymenil som palivovi filter aj vduchovy a vycistil vsetko co sa dalo . Prosim Vas poradte mi , co to moze robit . V servise si nevie s tym poradit ani mechanik .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Okt 15, 2009 5:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Už som sa raz pýtal...
Zdochne to aj keď štartuješ so zošliapnutým plynom?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: So Okt 17, 2009 5:09 pm    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

AJ ked mam zosliapnuty plyn , tak to robi to iste .Asi desat krat musim nastartovat a potom uz sa otacky ustalia a uz to drzi .Ked je motor aspon trosku teply . tak je to uplne v poriadku .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Okt 17, 2009 8:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Čidlo teploty motora?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Ne Okt 18, 2009 7:15 am    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Teplota na meraku ukazuje dobre , ako to mam skontrolovat ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Okt 18, 2009 9:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Teplota na meráku je pre teba. Teplotu pre RJ meria iné čidlo. Jeho hodnoty ti napíšem večer, ak ti ich nenapíše niekto iný, alebo ich nenájdeš sám. Už som ich písal niekde tu, na fóre.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Okt 18, 2009 9:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak som to našiel.
odpor: 2 000 - 3 000 ohmov / 20 °C
odpor: 200 - 300 ohmov / 90 °C
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Ne Okt 18, 2009 11:59 am    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Idem to premerat , len neviem kde to najdem to cidlo . Skusim to niekde pohladat . Vecer budem na fore . Zatial dakujem za rady .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Ne Okt 18, 2009 6:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ten plavak uz mam vonku ale je iny ako mas ty, ty mas viac zatocenu tu trubku zo sytkom....
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Po Okt 19, 2009 7:19 am    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Ak by si bol taky dobry a poslal mi ho , tak ja by som si to nejak dal dohromady ,vymenil by som tam potenciometer ktory ja mam uz poskodeny , alebo by to pasovalo aj cele .Mechanik by si s tym uz nejako poradil .Napisem ti moju adresu na email .Zatial velmi pekne dakujem . S pozdravom John .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johnhunter
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Po Okt 26, 2009 7:17 pm    Predmet: Opel Omega 2.0i r.v.1988 Odpovedať s citátom

Dnes som dostal ten plavak . Velmi pekne dakujem .Zacinam verit ze svet nieje az taky zly a ziju v nom cestny a dobry ludia , ktory dokazu nezistne pomahat . Este raz dakujem .Zajtra ho idem dat namontovat . S pozdravom John Hunter .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 3 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group