Opelclub Fórum
Problem z naftovym cerpadlom Omega B 2.5TD

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
martinomegaB2.5TD
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.08.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Pi Aug 07, 2009 9:18 am    Predmet: Problem z naftovym cerpadlom Omega B 2.5TD Odpovedať s citátom

Kvapka my naftove cerpadlo,cim dalej tym viac!Moze my niekto poradit kolko stoji oprava,alebo z akeho auta pasuje cerpadlo?Na vrakovisku mi ponukali z Astri za 500€,ale pochzbujem ye to pasuje.Viete mi niekto poradit?Dakujem!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
misxo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 10.05.2006
Príspevky: 203
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi Aug 07, 2009 6:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Z astri nepasuje urcite...ale pokial 2.5 TD a nie 2.5DTI tak by malo pasovat aj s bmw 2.5 TDS ale niesom si isty...
_________________
Vectra A 2.0 16V Turbo Smile
Omega B 2.5 V6 Full
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Pi Aug 07, 2009 6:25 pm    Predmet: Re: Problem z naftovym cerpadlom Omega B 2.5TD Odpovedať s citátom

martinomegaB2.5TD Napísal:
Kvapka my naftove cerpadlo,cim dalej tym viac!Moze my niekto poradit kolko stoji oprava,alebo z akeho auta pasuje cerpadlo?Na vrakovisku mi ponukali z Astri za 500€,ale pochzbujem ye to pasuje.Viete mi niekto poradit?Dakujem!!!


podla mna by som hladal z omegy iba....BMW bude mat iny system..
ale zistis to jednoducho ked skocis na stranky ECATU a pozries cerpadlo Opel BMW ci su rovnake podla cisla
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group