Opelclub Fórum
regulacia ventilatora Astra H

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
wojto33
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 08.01.2008
Príspevky: 91

PríspevokZaslal: St Jún 10, 2009 11:34 am    Predmet: regulacia ventilatora Astra H Odpovedať s citátom

nazdar mam problem s ventilatorom co fuka vzduch do kabiny... blbne mi ta regulacia (je tam automaticka digi klima) .. nastavim rychlost napr.na 5ku a potom sa to sekne a nefunguje.. ventilator ostane fucat aj ked vyberem kluce a musim potom odpojit baterku na par sekund.. potom sa zase da nastavit a zase sa hned sekne na hociakom stupni ... tie klapky aj vsetko funguju len tie otacky nie... ak mal niekto podobny problem tak diik za radu.... na diagnostike nepise nic
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: St Jún 10, 2009 9:19 pm    Predmet: Re: regulacia ventilatora Astra H Odpovedať s citátom

wojto33 Napísal:
nazdar mam problem s ventilatorom co fuka vzduch do kabiny... blbne mi ta regulacia (je tam automaticka digi klima) .. nastavim rychlost napr.na 5ku a potom sa to sekne a nefunguje.. ventilator ostane fucat aj ked vyberem kluce a musim potom odpojit baterku na par sekund.. potom sa zase da nastavit a zase sa hned sekne na hociakom stupni ... tie klapky aj vsetko funguju len tie otacky nie... ak mal niekto podobny problem tak diik za radu.... na diagnostike nepise nic


podobne som videl na Vectre B. tam to bola pokazena RJ automatickej klimy
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: St Jún 10, 2009 9:22 pm    Predmet: Re: regulacia ventilatora Astra H Odpovedať s citátom

iurai Napísal:
wojto33 Napísal:
nazdar mam problem s ventilatorom co fuka vzduch do kabiny... blbne mi ta regulacia (je tam automaticka digi klima) .. nastavim rychlost napr.na 5ku a potom sa to sekne a nefunguje.. ventilator ostane fucat aj ked vyberem kluce a musim potom odpojit baterku na par sekund.. potom sa zase da nastavit a zase sa hned sekne na hociakom stupni ... tie klapky aj vsetko funguju len tie otacky nie... ak mal niekto podobny problem tak diik za radu.... na diagnostike nepise nic


podobne som videl na Vectre B. tam to bola pokazena RJ automatickej klimy

Presne tak Juraj Crying or Very sad
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wojto33
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 08.01.2008
Príspevky: 91

PríspevokZaslal: Št Jún 11, 2009 6:44 am    Predmet: Odpovedať s citátom

vcera som cosi skusal a vybral som odtial toto: http://www.worldcarparts.co.uk/tabid/144/CategoryID/205/ProductID/331/Default.aspx

ked sa ta sranda zohreje tak ho sekne ... dal som to do mraziaka a pototm som to pripojil a funguje to zase pokial to neni teple takze si myslim ze tam bude pes zakopany. ak to niekto ma ponuknite
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Št Jún 11, 2009 8:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

wojto33 Napísal:
vcera som cosi skusal a vybral som odtial toto: http://www.worldcarparts.co.uk/tabid/144/CategoryID/205/ProductID/331/Default.aspx

ked sa ta sranda zohreje tak ho sekne ... dal som to do mraziaka a pototm som to pripojil a funguje to zase pokial to neni teple takze si myslim ze tam bude pes zakopany. ak to niekto ma ponuknite

Mas pravdu problem moze byt aj v odpore ventilatora Wink
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group