Opelclub Fórum
Nefunkcne 4x4

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CALIBRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Vendy4
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.08.2007
Príspevky: 243
Bydlisko: Presov

PríspevokZaslal: Ne Máj 31, 2009 6:05 pm    Predmet: Nefunkcne 4x4 Odpovedať s citátom

Kupil som si Calibru 2,0 Turbo 4x4 s nefunkcnim servom riadenia a 4x4. Pri predaji mi majitel povedal ak opravim servo tak pojde aj 4x4 ale nie je to tak.Vymenil som cerpadlo ktore vobec netlacilo olej do serva.Zavada serva bola odstranena ale 4x4 to nepomohlo.Nevie mi s tym niekto poradit ?
_________________
Opel Vectra B 1.8 16V ´98´- uz NENI
Actual - VW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Komo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 2924
Bydlisko: Komjatna [RK]

PríspevokZaslal: Ne Máj 31, 2009 9:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem ako je riesene Calibra, ale ak je rovnako ako Vectra A 4x4 tak tam bol v zadnej naprave taky "mech" a ten proste praskol.
_________________
VeCe Z18XE
VeA C20NE - ex
- Diagnostika -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Ut Sep 01, 2009 9:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Čaute!
Keď som ešte mal svoju Calibru, tiež som mal problém s tým mechom. Mal som ho deravý, a prepúšťalo mi olej zo serva. Vtedy som si zohnal toto telefónne číslo: 0907 246 665. Pán na tomto čísle mi povedal, že to vie opraviť. Nakoľko mi boly dôležitejšie zgenerálkovanie karosérie, a pohonného ústrojenstva, nedostal som sa na opravu tej vysko-spojky, a medzičasom som aj auto predal. Teda naposledy som s tým pánom hovoryl cca pred 4 rokmy. Dúfam, že toto číslo ešte funguje, a podarí sa mi ti pomôcť.

S pozdravom
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
webz
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 02.04.2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: Ut Mar 01, 2011 11:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim chlapi, ozivujem tuto temu nakolko by som rad coho by som sa mal vyvarovat aby som si neodpalil 4x4 kedze je to tak haklive? Da sa to vobec nejak ovplyvnit? napr. cital som kdesi ze brzdenie na rucnej do zakrut to moze sposobit. Inak sa snazim jazdit max. ohladuplne voci tomu, ziadne starty na maximum a pod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mick04
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 21.11.2008
Príspevky: 1224
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 02, 2011 9:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ono to nebolo najpodarenejšie 4x4, ale v podstate tomu ludia nakladali od novoty kedže to je 2.0l. turbo, odchádza zákonite diferenciál a kardan, údržba je meniť oleje, Wink
_________________
Astra Bertone Z20LET
Calibra C20NE-EX
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CALIBRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group