Opelclub Fórum
Opel Meriva- vysokotlaká pretlaková tryska

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
villi
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.04.2009
Príspevky: 4
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ne Máj 24, 2009 11:11 am    Predmet: Opel Meriva- vysokotlaká pretlaková tryska Odpovedať s citátom

Zdravím vás,mám Opel Meriva 1,7CDTI ,74 kW, 09.2003. V servise mi opravovali auto a v uvodzovkách odborníci nevedelizistiť poruchu,preco auto neštartuje. Zacali rozoberaním vstrekovacieho čerpadla a rampy /neviem,či je to odborný názov/,na ktorej je nejaká vysokotlaká pretlaková tryska. V Opel servise predávajú len celú rampu, čoje okolo 16000 sk, ale ja by som potreboval len tú trysku. Poprosil by som Vás o pomoc ,kde by som ju mohol yohnať a aké má katalogové číslo. Vďaka za pomoc.

moved by moderator
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kimino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.12.2008
Príspevky: 4564

PríspevokZaslal: Ut Máj 26, 2009 10:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mohol by si blizsie popisat ake problemy so startovanim si mal? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
villi
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.04.2009
Príspevky: 4
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Št Máj 28, 2009 4:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj. Bola to vlastne oprava po nehode.Bol vybratý motor a pri skladaní vymenili zapojenie hadiciek na sanie nafty z nádrže a prepdu.Potom,ako som už písal, začali hladat chybu v strekovacom cerpadle a potom v tej rampe.Z rampy vybrali tú vysokotlakú prepadovú trysku,rozobrali ju,a odvtedy motor stratil na výkone a pri 1900 ot. začne šklbat s motorom. Ako potom vraveli, tak že sa im táto tryska rozsypala a možno stratili vymedzovaciu podložku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ecar
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.03.2009
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Ut Jún 02, 2009 8:01 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tryska rovna sa vstrekovac?
Alebo co je to ta vysokotlaka prepadova tryska na rampe.
Na rampe je len ventil a cidlo
Trysky idu štyri z rampy

Ak sa im rozsypal vstrekovac tak nech ti ho urobia odbornici
Naco ho rozoberali babraci lebo len tak sa neotvori

Ak chces tak ti viem ho pozret popripade repasovat lebo to nieje len take jednoduche aby to kazdy rozobral aposkladal.
Zaujimalo by ma co to bolo za servis?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
villi
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.04.2009
Príspevky: 4
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Št Jún 04, 2009 10:41 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj. Ten servis,ktorý mi opravoval auto, je: Automobilové opravovne MV SR, Mičinská cesta 21, Banská Bystrica. Už by som si tam nedal ani gumy prezuť. Vieš čo, neviem to presne definovať, či je to ventil,alebo tryska, ale nachádza sa to v ľavej časti motora od zadu, je to na vidlicový klúč a ide z konca hadička z prepadu vstrekovacích trysiek. Je to z pohľadu,keď stojím pred autom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ecar
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.03.2009
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Št Jún 04, 2009 1:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj

No takze ak je to na common rail potrubi tak to mozu byt dve veci

1,- na konci potrubia je ventil je vtoceny do potrubia a trci len kusok a sesthran na vidlicovy kluc cena 98,- €

2,- na potruby vedla vyvodov na vstrekovace je snimac tlaku a vedie do neho kabel tento vyzera ako napojenie rampy na elektriku a tiz ma sesthran na kluc cena je 114,- €

Alebo posledna moznost je cela rampa ale ta sa uz nema kde pokazit iba ak by niekto znicil zavity alebo by sa nakomplet upchala

Ak sa v tom nebudes vediet zorientovat zavolaj mi

0948 608483
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group