Opelclub Fórum
Meriva - Interval servis.prehliadok
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Olejposta.sk
Anonymný





PríspevokZaslal: Ne Aug 27, 2006 11:59 am    Predmet: castrol Odpovedať s citátom

Do Castrolu je zbitocne davat hociake ine pripravky, ten olej uz obsahuje svoje... za dobru cenu mozete kupit u nas cez stranku: http://olejposta.sk

Pepo Napísal:
Ten prípravok čistí kanáliky zdvíhatok. Redší olej som tam dal len pre to aby to rýchlejšie premazalo pri tuhých mrazoch. Na leto ide s5 10w40 ale už nie Aral ale Castrol Magnatec.
Návrat hore
jakub-ko
Anonymný





PríspevokZaslal: Ne Aug 27, 2006 1:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som dal mobil s a ta cena je tam zaujimava uz som zazil ze za ten olej pytal odo mna v obchode 360 sk Shocked som si myslel ze sranduje a on ze to je dobra cena Very Happy
Návrat hore
harry.dj
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 26.01.2006
Príspevky: 680
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Aug 27, 2006 4:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam skusenost s tymto olejom Mobil 1 Protection Formula 0W-40,len cena je 500,-sk za liter,ale chalan nam to vozil za 200,-sk za liter,ten olej ked som mal v aute,tak vyrazne stichol motor,pri opravach motor vyzeral z vnutra ako novy,či bolo -20 stupnou ten olej ani nezhustol nič,bol som snim spokojny.lenže zdroj došiel a 500 za liter je ku__vsky vela.
_________________
Opel OMEGA 2.0i,CD,16V caravan.X20XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Miloslav
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 10
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Ut Aug 29, 2006 6:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nam teraz skoncila 2 rocna garancia - bezin (servisny interval 2roky resp.30 000km rok vyroby 2004) a tiez v servise vysvetlovali ze vsetky auta prechadzaju na 1 rocny cyklus. Na otazku kedy treba menit olej - odpoved podla servisneho planu t.j. 2roky (zmena na 1 rok iny olej lacnejsi)
Aku farba oleja ma byt po 1 vymene po cca 1mesiaci (2roky 15 000km) tka ako pri starom alebo svetly ?
_________________
Opel CORSA-C 1,2 16V
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Aug 29, 2006 6:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Miloslav Napísal:
Aku farba oleja ma byt po 1 vymene po cca 1mesiaci (2roky 15 000km) tka ako pri starom alebo svetly ?

Záleží na tom koľko si za ten mesiac najazdil a v akých podmienkach. Rozhodne by nemal byť tmavý ako ten starý, ale tiež by nemal vyzerať ako čerstvo naliaty, jedine, že by auto ten mesiac od výmeny stálo v garáži. Skôr by som povedal, že by mal postupne chytať nádych dohneda.
On vlastne ani hneď po výmene nieje úplne čistý. Malá množstvo toho starého tam vždy zostane a to ten nový trochu znečistí.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
pisko.m
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.08.2007
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Po Okt 29, 2007 7:06 am    Predmet: Interval prehliadok Opel Meriva Odpovedať s citátom

Dobry den,

zhanam na Opel Meriva interval prehliadok(+co vsetko sa ma pri prehliadke urobit). Nemam servisnu knizku, nema to niekto v elektr. podobe pripadne oskenovane Question
Dakujem za pomoc.[/b]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group