Opelclub Fórum
Tapacír kapoty

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Maty
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 17.01.2009
Príspevky: 61

PríspevokZaslal: Pi Máj 15, 2009 9:27 am    Predmet: Tapacír kapoty Odpovedať s citátom

Cafte chalani.Chem sa vas opytat na jednu možno blbu otazku ale predsa sa chcem poradit.Ako vidite mam na kapote tie zarezy alebo vetraky alebo neviem ako sa to presne vola ako ma tato astra: Cafte chalani.Chem sa vas opytat na jednu možno blbu otazku ale predsa sa chcem poradit.Ako vidite mam na kapote tie zarezy alebo vetraky alebo neviem ako sa to presne vola ako ma tato astra: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/22/Astra_F_GSi_16V_(C20XE)_1993.JPG alebo tato http://www.autodoplnky.cz/picture/galerie/astra_f_black_b.jpg

A mam pod kapotou ešte ten tapacir ale ked otvorim kapotu tak mi odstava pretože niektore držiaky mi tam chybaju.A chcem sa s vami poradit že ci to nebude vadit ked to dam dole.Videl som skoro na všetkych astrach to tam nemaju ale tym padom ked dam ten tapacir dolu tak ked bude pršat tak mi bude voda stekat na motor a že ci to nebude vadit. DAKUJEEEEM Razz

edited by moderator
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frenky Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.09.2008
Príspevky: 908
Bydlisko: Sabinov

PríspevokZaslal: Pi Máj 15, 2009 10:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten tapacír je tam kvôli zníženiu hluku z motorového priestoru a zároveň chráni motor. Byť tebou, som rád, že ho tam mám, ale ak ho nechceš určite ho niekto od teba kúpi. Napr. Macil, jestli se nemýlim HiHiHi. Laughing
_________________
OPEL SIGNUM 1.9 CDTi 110kW (2004)
OPEL CORSA B 1.0 12V 40kW (1997)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maty
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 17.01.2009
Príspevky: 61

PríspevokZaslal: Pi Máj 15, 2009 10:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha Tak dik =) tak asi si ho tam necham aj ked to nevyzera nejak extra krasne =D ale nevadi neviete cim by sa dali nahradit tie uchitky pretože 2 sa mi stratili =( a kus mi to odstava
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Máj 18, 2009 11:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasné, že je tam ten tapacír zbytočný. Za koľko ho dáš? Wink
Inak, tie vyduchy na kapote majú byť priechodzie, teda nezakryté tapacírom, inak sú nanič.

upravený názov vlákna
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group