Opelclub Fórum
Prasknutá hadičky ostrekovača_zadného skla

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ramcok
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.01.2007
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi Jan 05, 2007 12:25 am    Predmet: Prasknutá hadičky ostrekovača_zadného skla Odpovedať s citátom

AHOJ
Neviete nahodou niekto kadial vedie hadička k ostrekovaču zadného skla /mam OPEL CORSA B 1,5TD/. Hadičku som našiel prelomenu v gumenom krite pri otvorení kufra, ale druhý koniec vedúci knádržke som nenašiel.
dík
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jan 05, 2007 1:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám síce Astru F, ale predpokladám, že v Corse to bude rovnako. Hadička vedie v streche ponad dvere, vpredu cez A-stĺpik dole do blatníka a odtiaľ do motorového priestoru k nádržke. Ak ti môžem poradiť, zájdi do modelárskej predajne a pýtaj silikonovú palivovú hadičku. Vezmi tú s najväčším priemerom a nahraď ňou zadnú časť pretrhnutej hadičky k ostrekovaču. Tá pôvodná sa v tom husom krku znova zlomí. Hadičky spoj mosadznou trubkou (dostaneš tiež v mod. predajni, ale bohužiaľ len v metrovej dĺžke) a cez spoj ešte natiahni zmršťovaciu bužírku. Tú dostaneš v predajni s elektrosúčiastkami.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
ramcok
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.01.2007
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi Jan 05, 2007 2:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Macil dik za radu, zdalo sa mi že to ide strechou, ale nebol som si istý. takže ma čakajú nákupy v modelárskom obchode. Ešte raz dík.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jan 05, 2007 2:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by si bol niekde z blízka, tak by som ti ten kúsok trubky a zmršťovačky aj dal. Wink
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Pi Jan 05, 2007 2:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som tú hadičku kúpil v obyčajnom obchode so súčiastkami na Škodu a Ladu. Tam to mali v kotúčoch a predávali to na metre. 1 meter stál 10 SK.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jan 05, 2007 2:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Silikonovú?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jakub-ko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.11.2006
Príspevky: 780
Bydlisko: KOSICE

PríspevokZaslal: Pi Jan 05, 2007 9:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Mám síce Astru F, ale predpokladám, že v Corse to bude rovnako. Hadička vedie v streche ponad dvere, vpredu cez A-stĺpik dole do blatníka a odtiaľ do motorového priestoru k nádržke. Ak ti môžem poradiť, zájdi do modelárskej predajne a pýtaj silikonovú palivovú hadičku. Vezmi tú s najväčším priemerom a nahraď ňou zadnú časť pretrhnutej hadičky k ostrekovaču. Tá pôvodná sa v tom husom krku znova zlomí. Hadičky spoj mosadznou trubkou (dostaneš tiež v mod. predajni, ale bohužiaľ len v metrovej dĺžke) a cez spoj ešte natiahni zmršťovaciu bužírku. Tú dostaneš v predajni s elektrosúčiastkami
ja mam mosadznu trubku a zmrstov. buzir. som videl aj v hornbachu rozne velkosti
_________________
OPEL VECTRA CARAVAN X 16 XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: So Jan 06, 2007 6:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Silikonovú?


Nie, obyčajnú.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Jan 06, 2007 6:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No, ale tie obyčajné začnú časom v zime v tom husom krku praskať. Ja som písal o silikónovej.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group