Opelclub Fórum
pokazeny svetlomet

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mates
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.07.2008
Príspevky: 13
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji

PríspevokZaslal: Ut Máj 05, 2009 2:55 pm    Predmet: pokazeny svetlomet Odpovedať s citátom

zdravim vsetkych, vlastne ani nemam nejaku otazku len rad by som upozornil na dopad nekvalitnych ziaroviek. minuly rok som kupil na zraze vpiestanoch neznackove H7 blue. Vypadali solidne. Az doma som si vsak vsimol ze nie su jklasicke 55w ale 100w. Bal som sa ich preto osadit na miesto stretavaciek a dal som ich preto na miesto dialkacov - mimochodom svietili fakt dobre. Nedavno sa vypalilia jedna stretavacka. Tak som docasne vymenil spominanu 100w ziarovku z dialkacu do stretavacky . Kedze som sa " trosku" pozabudol (asi mesiac) minule som si vsimol plod mojho konania- dodrbane svetlo - ale nie roztavenim alebo prehriatim ale doslova vybuchom. Zo zadnej strany ziarovky doslova nieco strelilo roztavilo to celu paticu (drziak) ziarovky , ozihlo plexisklo a parabolu... co dodat za chyby sa plati - ja teraz budem musiet vymenit svetlo ( aj naprek tomu ze po ocistneni a zakupeni novej patice sveytlo ide - ale je to dost znatelne)
takze keby mal niekto pouzitelne lave svetlo valeo na corsu C moze sa mi ozvat . diky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group