Opelclub Fórum
Poškodený lak od kamienkov

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
maroš72
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 09.06.2009
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: St Feb 29, 2012 6:41 pm    Predmet: Poškodený lak od kamienkov Odpovedať s citátom

Čau Oplaci . Mám "dostrielanú" prednú kapotu a nárazník od kamienkov,miestami až priehlbinky.Na nete som sa dočítal, že to ide odstrániť pomocou korekčných ceruziek, ale sú aj odborníci, ktrorý sa tým zaoberajú.Lakérnici hneď povedia, že to treba prestriekať.Aké s tým máte Vy skúsenosti?Poznáte niakého odborníka z NR?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Št Mar 01, 2012 6:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

striekanie je pomerne drahá alternatíva a jej účinok vydrží pravdepodobne aj tak len do ďalšej zimy a budú tam bodky zas,lacnejšia alternatíva je dať si namiešať farbu a "vybodkovať" si to sám keď ti tak strašne vadia,tie korekčné ceruzky stoja za prd,farba takmer nikdy nesedí
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palix
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 18.02.2008
Príspevky: 401
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Pi Mar 02, 2012 12:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale na pomerne nové auto sú dobré aj sady priamo od výrobcu - napr na Opel. S tým sa to dá pekne opraviť. Len sa s tým treba pohrať, keď chceš aby to bolo nielen funkčné, ale aj pekné. Samozrejme, ako prestriekané to nebude, ale ak sa s tým len trocha pohráš, tak to na prvý pohľad neuvidíš.
_________________
Opel Astra Classic 2, 1,4 Twinport, r.v. 2007
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
drummer6
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 70

PríspevokZaslal: St Mar 06, 2013 7:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim Vas. Mam podobny problem s lakom na prednej kapote od odletujucich kamienkov Corsa D (inak celkovo ten lak je dost nekvalitny a staci co i len mesie tuknutie do karoserie a uz tam nieco vzdy ostane. Aj v recenziach śom nasiel negativa ohladne kvality laku. Na cervenej farbe mi to dost prekaza kedze pod nou svieti biela. Mam kupenu korekcnu farbu original s Opla, tak v blizkej dobe sa idem s tym pohrat som zvedavy na to ako to dopadne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group