Opelclub Fórum
Nejde stahovanie el. zadnych okien
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
suter25
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2012
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So Aug 11, 2012 1:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim vas, viete mi niekto poradit, ako rozpojim tu priechodku, v ktorej su schovane kable ? Rolling Eyes Jedna cast ide zatlacit, ale nedari sa mi to rozpojit, skusam s tym vselico, ale evidentne to je na vyssi level Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ryvers
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 21.05.2012
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Po Mar 04, 2013 7:54 pm    Predmet: elektrické sťahovanie okien zafira A Odpovedať s citátom

Čaute
môžete mi prosím poradiť, mám problém so zadným sťahovaním okna u Zafira A r.v.2000, 1.8 16V. Zadné tlačítka fungujú po oprave kabeláže v gumových prechodkách ale zostala mi jedna chyba a to taká, že od šoféra mi ide zavrieť pravé zadné okno ale nejde otvoriť. Vymenil som ten štvor-vypinač u šoféra a nepomohlo to. Neviem nájsť na internete schéma vedenia el. káblov vo vozidle. Máte niekdo podobnú skúsenosť aby som nemusel hladať chybu príliš dlho?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lesi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.02.2008
Príspevky: 435
Bydlisko: Šahy

PríspevokZaslal: Ut Mar 05, 2013 7:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

_Yedi_ Napísal:
poistky som pozeral uz 2krat, a su v poriadku a kable su v prechodkach vymene na obidvoch stranach lebo ich bolo viac prelomenych tak som dal druhu kablovacku. A tie zadne vypinace nesvietia ked zapnem zadne okna v predu. A auto je Opel Zafira 2.0 DTI r.v. 2002. Ale stve ma to lebo od sofera ovladam vsetky okna. Rozmyslal som ze ci nemohol odist ten vypinac co je pri vodicovi co sa nim odomykaju zadne okna.

prosím ťa, až od kade si menil tú káblovačku? ja tam mám doslova pohromu, provizórne som to opravil, chcem by som to vymeniť aj ja, dík
_________________
Opel Zafira 1.6 16 V Elegance r.v. 99
Fiat Marea Weekend 1.6 16 V LX r.v. 97-ex
Škoda Forman 136 L r.v. 93-ex
Škoda 120 L r.v. 77-ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group