Opelclub Fórum
VEBE x20dth startovanie

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
SaniBlazen
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.06.2012
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: St Feb 27, 2013 5:58 pm    Predmet: VEBE x20dth startovanie Odpovedať s citátom

Caute chalani potrebujem poradit ohladne startovania. Cez zimu zacali problemi ked auto nechcelo starovat,startovanie sa podarilo asi tak na 5 pokus.Odvzdusnil som motor vymenil som prepadove hadicky,skontroloval zhavice a aj funkcnost zhavenia,lejem odvtedy aj adtitivum.Potom to startovalo no da sa povedat ,ze na prvy krat.Teraz ked zacalo oteplenie zas to saskuje musim tocit dlho motor.Po odvzdusneni to nastartuje hned ale ked som odvzdusnoval videl som ,ze nafta zacne stiekat po cca 7 sekundach(co je podla mna dost dlha chvila).Komunikoval som s viacerimi mechanikmi a vyjadrili sa ,ze cerpadlo odchadza po mechanickej stranke,dalsi ,ze to moze byt aj elektronika cerpadla ,ze je chybna....(auto taha na 300000km a predchadzajuci majitel nehovoril,ze by bolo menene to cerpadlo)Auto ked nastartuje mozem ho zhasnut skusit znova a chyti bez problemu aj po napr.5hodinach.Pri jazdeni som nepostrehol klesanie vykonu,to je vsetko co ma napadlo.Ak budete mat nejaky napad alebo radu nevahajte a dajte vediet.Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mixael123
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.05.2011
Príspevky: 29
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: Pi Mar 01, 2013 10:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Bude urcite padat nafta, mozno cez obal palivoveho filtra O.o treba len hladat, alebo gumicky pod traverzami...
_________________
Ex Veba 1.8 16V 85kW
Ex Veba 2.0 Di 60kW
Ex Veba 2.2 DTI 92kW
Vectra B 2.0 DTI 74kW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
SaniBlazen
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.06.2012
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi Mar 01, 2013 4:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Cau co su gumicky pod traverzami neviem co to je Laughing a zda sa mi ,ze hadice co idu do fltra su volnejsie a skusal som tam dat tesnenie ale ziadne sa mi tam nevoslo ak by si vedel ako sa to da spravit tak mi to napis prosim ta.Moja dedukcia bola ,ze sa straca tlak medzi motorom a cerpadlom.Myslel som si ,ze trasa pred cerpadlom nema na to vpliv. Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mixael123
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.05.2011
Príspevky: 29
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: Po Mar 04, 2013 8:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

treba hladat je tu o tom vela pisane:) napr.
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=36169&highlight=
_________________
Ex Veba 1.8 16V 85kW
Ex Veba 2.0 Di 60kW
Ex Veba 2.2 DTI 92kW
Vectra B 2.0 DTI 74kW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group