Opelclub Fórum
nazor na opelclub.sk/forum u bratov cechov...
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 1:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som to chcel vedieť, nech je to akokoľvek zvrhlé
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 1:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jony5 Napísal:
....ze ich je viac(fanusikov napr. na Opel ako je Kajo a dasli jemu podobny) a maju veci dost vela krat lepsie dotiahnute . Su proste kutyiliovia .


Kajo je fanusik? preto ospevuje hdi od peugetu, tdi od vw... ma doma bmw, 2x vw, peugeota, jednu omegu a jednu tigru, ktoru aj tak preda... Kajo je sprtal a je mu jedno ci je to opel alebo nie...
neviem co maju dotiahnute a co nie... forum ako take nemas velmi ako vylepsovat... (technicka stranka sa uz riesi)
kto pise ze to tu stagnuje?
Opelclub :Užívatelia zaslali celkom 305237 (neviem kolko bolo zmazane, ale viem ze bolo cez 500000) príspevkov | Je tu 11517 registrovaných užívateľov
astragforum: Celkem příspěvků 323091 | Celkem témat 12968 | Celkem členů 8288

k tomu zrazu vw: aky vekovy priemer je na zraze? tu na fore su predovsetkym "starsi" clenovia, ktori maju na praci aj ine veci ako sa zrazat kazdy druhy vikend... ja osobne na zrazy nechodim... nemam cas
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 1:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

AReYco Napísal:
Kajo vie (nielen) nových členov pekne odfajčiť...

Že Ty tam ešte máš tú Monster nálepku?! Hanba Very Happy
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pepsi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 26.05.2009
Príspevky: 3417
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 2:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nie všetci česi sú blbci, možno keby nás spoznali osobne bolo by to iné...možno spoločný zraz...100 ludí 100chutí Rolling Eyes
_________________
Opel Zafira 2.0 Turbo OPC + LPG,r.v.2003
Vectra B caravan 2.0 Dti, r.v. 1998-EX
Kadett Cabrio 2,0GSi by BERTONE, r.v. 1988-EX
Vectra B caravan 2.2 Dti r.v.2002 Sport-EX
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 2:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím si, že napr. taký český užívateľ "markušenka" sa na našom fóre dozvie viac cenných rád o pre jeho Corsu, ako napr. na českom corsa clube. Možno časom, jedného dňa, sem po radu prídu aj ostatní ...
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pepsi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 26.05.2009
Príspevky: 3417
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 2:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ved tak som to myslel Wink nieje nič zlé na navštevovaní sa Wink
_________________
Opel Zafira 2.0 Turbo OPC + LPG,r.v.2003
Vectra B caravan 2.0 Dti, r.v. 1998-EX
Kadett Cabrio 2,0GSi by BERTONE, r.v. 1988-EX
Vectra B caravan 2.2 Dti r.v.2002 Sport-EX
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
peteri.numelin
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.09.2012
Príspevky: 478
Bydlisko: Bratislavská Petržlenka

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 2:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono to nebol názor čechov, ale "ohrdnutých" slovákov na českom fóre. Tot vsio.

Istú mieru dobre mienenej kritiky si vždy treba prisvojiť, inak toto fórum skončí ako HZDS, kde bol správny iba jeden názor.
Každopádne nestotožňujem sa s bezobsažnou kritikou, ktorá tu zaznela. Možno zaznela len z dôvodu, že predstava dotyčných o smerovaní fóra je iná, ale ako tu už mysiaq niekoľkokrát spomenul, toto fórum navštevujú z väčšej časti konzervatívci, ktorý svoje tátoše udržiavajú v čo najlepšom stave a hlavne v originálnom balení. AK sa tu už preberajú úpravy, tak len decentné, žiadne Lambo dvere a pod.
Čo sa snažím povedať je to, že toto fórum navštevujú zrelšie osoby chodiace do práce a živiace rodiny, pomenej výrastkovia na školách, čo majú času surfovať a četovať do nemoty.

To ale neznamená, že by sa tu nemalo nič meniť k lepšiemu, prípadne by sa nemohla zlepšiť kooperácia vedenia s nadšencami čo prichádzajú s novými nápadmi.
_________________
Omega MV6 ´97 AT4
Vectra B 2,5 V6 '97 AT4
dream: VXR8
crazy dream: Bathurst S
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pepsi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 26.05.2009
Príspevky: 3417
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 2:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nápadom sa medze nekladú Wink
_________________
Opel Zafira 2.0 Turbo OPC + LPG,r.v.2003
Vectra B caravan 2.0 Dti, r.v. 1998-EX
Kadett Cabrio 2,0GSi by BERTONE, r.v. 1988-EX
Vectra B caravan 2.2 Dti r.v.2002 Sport-EX
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
peteri.numelin
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.09.2012
Príspevky: 478
Bydlisko: Bratislavská Petržlenka

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 3:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Napr. som tu niekde v minulosti postrehol snahu o umiestnenie nejakých fotiek zo zrazu alebo fotiek áut členov fóra do nejakého automagazínu spolu s nejakým článkom o klube/zraze. Po nejakom mesiaci zaznela táto snaha znova spolu s urgenciou vedenia.
Skončilo to ničím. Niente. Nula. Nič. Prázdno.
Ani len galéria na stránke klubu nie je aktuálna. Aj k tomu tu od členov zaznievali zúfalé výkriky do tmy nahádzať tam aspoň fotky z posledných zrazov.
Ak nie sú peniaze, treba motivovať návštevníkov fóra, aby ich tu utrácali a boli radi, že môžu byť členmi nejakého fóra.
O tom je už ale aj nová téma založená vitaminom.
_________________
Omega MV6 ´97 AT4
Vectra B 2,5 V6 '97 AT4
dream: VXR8
crazy dream: Bathurst S
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EsTo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 31.07.2007
Príspevky: 1843
Bydlisko: Bardejov-Brno

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 4:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Keďže som sa o tejto téme bavil s viacerými členmi fóra, s niektorými aj pochytil a pohádal, nebudem vymenovávať nič z toho, čo je príčinou úpadku tohto fóra a celkovo OCSK.
Ale myslieť si, že fórum a ocsk je dokonalé a už nie je čo na ňom vylepšiť je úplne zvrátené. Niektorí ľudia sa len registrujú, opýtajú a nikdy viac sa tu neukážu....otázka je prečo? Aký prínos do života, prípadne výhody by im dalo členstvo v opelclube? Členský preukaz, nálepka a jeden letný zraz na ktorom sa zíde 30 členov z online kecov a sem tam aj niekto z vedenia....no to za ten členský poplatok nie je veľa. Prečo sa radšej nezamyslieť nad tým, ako tu týchto ľudí udržať? Kde sú nejaké ťahače nových ľudí
mysiaq: žiadni vyzrelí motoristi....vždy je potreba aj mladá krv, ty si tu tiež neprišiel ako kamionista alebo vodič s 20 ročnou praxou...
Opelclub by malo byť miesto kde sa stratávajú fanúšikovia značky opel, prípadne "len" majitelia áut značky opel a môžu tu diskutovať o problémoch alebo zážitkoch, prípadne len tak z nudy a na zrazoch sa osobne spoznať a nadviazať nejaké priateľstvá a nové kontakty. Myslím že toto bolo aj myšlienkou, prečo založiť OCSK.
vitamin: hlboká poklona, že si sa pustil do niečoho, čo bolo sľubované už roky. Nech sa ti darí a nezabudni sa pochváliť nejakou novinkou, ktorú chystáš Wink
Neviem či som to napísal aj tak ako som to myslel, no každopádne som naklonený akejkoľvek zmene a bez problémov pripojím ruku k dielu ak bude potreba
Cool

PS: k tým čechom, nesnažme sa nájsť argumenty, prečo sa mýlia, ale snažme sa odstrániť nedostatky, ktoré sú príčinou takýchto názorov Cool
_________________
Opel Omega B+ 2001 2.6V6 Sport 132kW Y26SE LPG
Opel Astra F 1995 1.7TD Isuzu 60kW -ex
Opel Calibra A 1992 2.0i Turbo 4x4 150kW C20LET - na jar na predaj
Opel Sintra 1999 2.2 DTi 85kW X22DTH
Junge Hase auf vier Rädern....Nehovor hopla, pokým nemáš Opla Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
buci_vectra
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 7280
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 4:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
Ale myslieť si, že fórum a ocsk je dokonalé a už nie je čo na ňom vylepšiť je úplne zvrátené.


Nemyslím si, že to tu niekto tvrdí...
Každopádne istá stagnácia tu je, ale rieši sa to.
_________________
Vectra B 1.8 16v sedan
Tigra X14XE
Zoznam dielov EPC online
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 5:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ak niekto odmieta zaplatiť čo i len blbé členské, nájde sa niekto, kto bude sypať peniaze do klubu? isto!!!

samozrejme sú fóra a kluby aj inyćh značiek, ktoré fungujú skvele. ale majú to premyslené trošku ináč a dá sa povedať, že aj veková kategória je tam prevažne iná. tu sa síce nájdu rôzne vekové kategórie, ale sú to ľudia, ktorí tu dôjdu na chvíľku, potom sa buď neukážu alebo prídu sporadicky, hoc sú aj členmi niekoľko rokov. a je pravda, že nie je možné každému staršiemu, ktorý ma povinnosti, aby chodil každý týždeň ku nejakému nakupnému centru sa zraziť na celý večer a noc. jasné, že to mladým takto funguje, lebo si ten čas môžu nájsť. to automaticky znamená, že ak tam príde 15 áut samých mladých, tak je klub lepší?

lenže boli sme tu ako klub, celok. potom si BA vetva vymyslela nejakú somarinu a spravili vlastný klub. keď to tak vezmeme, môžeme povedať, že fungovali lepšie. stretávali sa každý týždeň.

napríklad japonec.sk, teda mazďacke fórum, kde som tiež členom funguje dá sa povedať lepšie. financovanie majú formou predaja reklamných predmetov(čiapky, odznaky, perá, kľúčenky, šnúrky na krk, nálepky a pod) a niečo ako poplatok na zraze neexistuje. vedúci klubu kúpil s kamarátom na jesennom zraze sviňu a nepýtal ani floka za to, zabezpečil ubytovanie v hoteli, wellness, chatky, program a dokonca jeho rodičia pripravili stoly a obsluhovali. samozrejme, že aj u nás sú takí ľudia, ktorí prispejú darčekmi, ale nevie sa o tom a keď už venujú klubu nejaké veci, malo by sa to dať najavo. ja nechcem teraz povedať, že by malo pár ľudí financovať klub a pchať do neho prachy. samozrejme, vítané to je, ale to treba rozbehať viac, pretože takéto slabé fungovanie nejako nejde a dotyčným sa to neoplatí.
a hlavne, ich veková kategória je od cca 20-45. u nás je ta kategória rozložená ináč a niektorí mladí majú troška inú predstavu o zábave ako starší. no stačí sa len do našej atmosféry dostať, skvelú zábavu vie vytvoriť hocikto. no ak niekto mladí hľadá klub plný svojich rovesníkov, ktorí by s ním chodievali každý týždeń na zraz, tunili si autá, šli by vystrájať, tak asi to bude problém. u nás také nič nenájde. alebo vezme kamarátov a pôjdu si zrážať sami. kto je z BA, nech ide k danubii

čo sa týka zrazov, tak bol som na letných len krpáčovo 2011 a 2012. keďže som na iných letných nebol, páčilo sa mi to. samozrejme, 2011 bol lepší. zrazila sa väčšia partia ľudí, bola skvelá zábava, vypili sme, posmiali sa, uskutočnili nejaké súťaže a bolo. lenže 2012 už niekoľko ľudí prísť nemohlo, niektorí vymýšľali, atmosféra bola síce dobrá, ale chýbalo niečo tomu, len neviem čo. premýšľam nad tým.
napríklad krpáčovo je dané tak, aby bolo tak v strede. lenže nie je tam možné robiť spanilú jazdu a sú tam určité obmedzené možnosti, hoc je to v krásnej prírode, kde nie je hluk a je tam pokoj.
a jarný zraz? jesenný zraz? toho roku žiaden. veľkonočný organizoval minulý rok dulo, zabezpečil všetko. to sa mi páči, keď niekto niečo uskutočńuje a zavolá ostatných. mazďáci sú ochotní ísť cez 3/4 alebo dokonca celé slovensko až na záhorie na zabíjačku. napríklad aj mysiaq mal voľný dom a urobil grilovačku. prišla tam partia, bolo nás pár, ale stálo to za to. ale stále chodia na také zrazy tí istí ľudia a je ich stále málo. a ak tí ostatní nemôžu prísť, tak to nie je chyba fóra alebo vedenia. no ak prísť nechcú, tak to je vec druhá.

ak by sa nedajbože niekedy stala vec, že krachne klub a nebudú financie na chod, tak to dúfam neovplyvní naše vzťahy a kamarátstvo. pretože dohovoriť, stretnúť a riešiť veci sa dá v dnešnej dobe mnohými spôsobmi. a na zraz by sme prišli aj na základe FB Smile
a čo sa týka mladých, možno sa boja prísť, alebo nemajú na cestu prachy. chlapík, čo mal Xedosa, tak kúpil Fkovú Astru a na carate nebol pri oploch, ale parkoval medzi mazdami. o čom to svedčí? že na carate sa nevedeli dať dokopy Opláci a že japonci majú skvelú partiu.

PS: možno by to chcelo len ľudí, ktorí majú času na zvyš vymýšľať niečo navyše, než obyčajné veci, ktoré tu fungujú.
ako som písal, stačí ak sa deje nejaká akcia(príklad zabíjačka) a treba dať vedieť ľuďom. myslím, že by sme vedeli kvalitu a kvantitu zrazov zväčšiť.
no aj tie minizrazy niekedy nekončia úspešne, pretože ľudia, ktorí sú z toho okolia majú kopec povinnosti Confused
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012


Naposledy upravil f_fabregas4 dňa Ut Feb 19, 2013 5:45 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lubec
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.08.2010
Príspevky: 5170
Bydlisko: Bardejov SK

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 5:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez to moze byt v tom, ze mame viac modelov a netoci sa to tu len okolo astry. Cize ak ma problem niekto s astrou, docka sa pomoci z casti vseobecnej, a ak trafi na skusenejsieho clena s astrou, mozno aj odbornejsiej. Toto plati o vsetkych modeloch. Hold to potom mozno vyzera tak, ze sa odpovede nedocka, ked tych par ludi co to vedia, tu zrovna niesu.
_________________
VeBe X25XE - Phoenix
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 10:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedá mi nereagovať.
Tento fanklub som zakladal v 2004 ako občianske združenie. Rok pred tým fungoval len tak. Boli obdobia keď som sa chcel na všetko vykašlať. Každý rok opakujem na letnom zraze, že nám chýba človek, alebo ľudia, ktorí ovládajú veci okolo webu.Bohužiaľ je ich málo. Padá to len na tom. Písal som, že vieme dohodnúť aj finančnú odmenu. Stále to platí. Držím týmto ľuďom prsty, aby sa to konečne pohlo dopredu. Tento rok je pre mňa okrúhly. Mám z neho zmiešané pocity.. Veľa členov chcelo pomôcť s fungovaním klubu, no zostalo to levitovať niekde v galaxii. Môžem vám len povedať, že osobne som za tých 10 rokov venoval klubu okolo 250000 slovenských korún! Úplne vážne! Nikto sa nestará o nič pokiaľ je všetko ZADARMO! Financie z členského, tak ako podotkol Peťo Langdon, maximálne pokryjú chod opelklubu a nejaké to občerstvenie na zraze. A nie je pravda, že nemáme účtovníctvo. Podľa zákona musíme mať dokonca podvojné!. Na všetko sú doklady. Máme určených ľudí, ktorý majú prístup na účet. Garantujem vám, že s každým centom je naložené spravodlivo a poctivo. Sme na Slovensku. Bohužiaľ. Prestalo sa dotovať a zrazu je úpadok...Chápem,ale nerozumiem.
Čo sa týka zrazu. Áno chýbajú aj mne zaužívané veci. Spanilka... Duchonka mala svoje čaro... Aj vtom, že sme platili aj za vzduch čo sme tam dýchali...Veľa ľudí nemá ani potuchy. Som za, aby sa to vrátilo na Duchonku. Dopĺňam link:Tu by sa to dalo spáchať. http://www.rbv.sk/sk/ Vstupné na zraz navrhujem 10eur na osobu.A budete mať všetko! Pýtam sa, koľko ľudí príde? Pritom máme veľmi dobré vzťahy s primátorom Topoľčian,pánom Balážom. Super chlap.. Veľa nám pomohol. Všetkým sa nedá vyhovieť. Máme sa zamerať na mladých a robiť zrazy na letiskách? Neviem si predstaviť celý deň čo by tam robili naše ženy s deťmi. Každý takýto priestor je za financie. Samozrejmosťou usporiadateľa musia byť zabezpečené zložky červeného kríža,hasičov, sociálne zariadenia, usporiadateľov, stany,stravu atď. Máme na to? Kto to zaplatí? Preto vážení sa snažíme všetci vo vedení usporiadať zraz, aby to čo najmenej bolelo... A okrem iného kto sa chce vyblázniť, existujú tuningové zrazy. Najdite sponzorov a môžeme sa zraziť aj v Prahe.
Pre mňa nie je problém prísť aj na Zemplínsku Šíravu. Kto sa na to podujme? Zrazy sa nevybavujú po telefóne.

Len toľko.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk


Naposledy upravil jerryl dňa St Feb 20, 2013 8:22 am, celkom upravené 3 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ut Feb 19, 2013 10:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jerryl, som za navrat na Duchonku.. malo to svoje caro...
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pepsi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 26.05.2009
Príspevky: 3417
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2013 10:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som sa opýtať, čo by sa stalo keby sa oslovili ostatné oplácke cluby na SK a spravila by sa jedna stránka, jeden velký club v ktorom by boli podkategórie.....Ako ked máš viacero obchodov ale je to pod jedným menom a všetci majú o sebe prehlad,len taký aký chcú mať...a aj zrazy by sa určite posunuli inde...moderátori by si to dalej riadili v každom clube svoji,alebo aj nie bolo by to len na dohode...
Pokúsil sa o to niekedy niekto? Kludne by som priložil ruku k dielu...
Nikoho neobvinujem,vážim si každého člena vedenia aj moderátorov a som rád že som členom OCSK Wink
_________________
Opel Zafira 2.0 Turbo OPC + LPG,r.v.2003
Vectra B caravan 2.0 Dti, r.v. 1998-EX
Kadett Cabrio 2,0GSi by BERTONE, r.v. 1988-EX
Vectra B caravan 2.2 Dti r.v.2002 Sport-EX
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2013 10:32 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tá duchonka vyzerá super, Jarko Smile ako, nie žeby bolo krpáčovo zlé, no chýbajú mu také typické črty dokonalého zrazu. tak sa namiesto spanilky akurát tak spijeme a je nám fajn Smile
ďalším problémom je, že veľa ľudí nepríde. rozumiem, že termín dovolenky alebo nejakej vážnej udalosti nepustí, ale žeby bol niekoľko mesiacov až taký problém to nejako usporiadať? tak to znamená, že buď dotyčný pozerá na financie, má akúsi nechuť sa zúčastniť ďalšieho zrazu a preto sa vyhovorí na kadečo iné. ako je mi jasné, že si človek nezruší oslavu alebo nebodaj drahú dovolenku kvôli 2-3 dńom na duchonke/v krpáčove.
ale mali by sme svoju komunitu minimálne udržiavať. na zraze nás nie je zase tak málo. pretože v sobotu tam nie je kde vôbec parkovať, ale dosť veľa ľudí tam príde ráno/na obed a ku večeru sa zbierajú preč. a človek ani pomaly nestihne zaregistrovať, že tam niekto nový bol.
a keď prídem okrem spanilky na to, čo mi tam také typické chýbalo, dám vedieť. no aj tak sa vždy vysporiadate skvelé, proste s tým čo máme. ale tá duchonka by stala za podumanie Smile

a čo sa týka webu, tak je to pravda, že sa to strašne dlho vlečie. proste nie sú na to ľudia, ak aj sú, tak sa to nevie dať dokopy. ja som sa sám osobne bál ísť do toho, keďže s tým nemám až také skúsenosti a či by som volačo neposral. ale aj keĎ sa človek volačo spýtal okolo toho, stále tam boli nejaké nejasnosti, prečo nie. ale ako výhovorku to teraz nechcem použiť. skrátka chýbal niekto, kto sa chytí toho zohná buď ľudí alebo samému sa mu podarí spraviť podstatu veci a ostatní mu pomôžu. týmto chcem poďakovať vitaminovi, že sa na to dal a prajem mu veľa šťastia, nech všetko funguje Smile ale s mojou pomocou môžete vždy rátať, ak by trebalo niečo.
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kimi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 2841
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2013 1:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jerryl Napísal:
Nikto sa nestará o nič pokiaľ je všetko ZADARMO


Jarko som rád že si to napísal práve ty, k tomuto sa už nič nedá dodať...
_________________


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2013 2:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pepsi Napísal:
Chcel by som sa opýtať, čo by sa stalo keby sa oslovili ostatné oplácke cluby na SK a spravila by sa jedna stránka, jeden velký club v ktorom by boli podkategórie.....
Predstava pekná, ale napadá mi hneď jedna z niekoľkých otázok.

Aké ďalšie oplácke kluby na SK? Pozor, nemýliť si to s fórami, prípadne internetovými stránkami, ktoré sa len hrajú ako klub. Myslíš, že taký Corsa Club na SK, je nejak registrovaný ako o.z.? Alebo taký SK Tigra club? Pochybujem, nemajú žiadne stanovy klubu, ani na stránke uvedené, ani nič. Je to proste len nejaký fanda (a jeho kamarati), čo založil internetovú stránku a k nemu sa postupne pripájaju náhodni okoloidúci. Pozri si tú našu, pre niekoho "chabú" stránku, a tieto informácie sa hneď dozvieš. U vyššie spomenutých takú informáciu nenájdeš. Nemajú ju (registrácia klubu podľa zákona č.83/1990 Zz)? Alebo ju taja? A ak, tak prečo?

Myslím, že Opel club v pravom slova význame na SK je len jeden, a to tento. Nemáme sa teda s kým spájať, a ak, tak to asi nebude len tak jednoduché.

Čo sa týka rôznych odnoží, máme tu predsa viaceré sekcie (Astra, Corsa, Omega, ...) ... tam to môže kľudne žiť svojim životom (do únosnej miery, ktorú posudzuje moderátor).
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EsTo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 31.07.2007
Príspevky: 1843
Bydlisko: Bardejov-Brno

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2013 2:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale skúsiť nadviazať kontakt s rôznymi odnožami by vôbec nebolo odveci... Cool
_________________
Opel Omega B+ 2001 2.6V6 Sport 132kW Y26SE LPG
Opel Astra F 1995 1.7TD Isuzu 60kW -ex
Opel Calibra A 1992 2.0i Turbo 4x4 150kW C20LET - na jar na predaj
Opel Sintra 1999 2.2 DTi 85kW X22DTH
Junge Hase auf vier Rädern....Nehovor hopla, pokým nemáš Opla Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 3 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group