Opelclub Fórum
Uzáver chladiacej kvapaliny

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hvizdonr
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.01.2011
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Ne Nov 25, 2012 3:52 pm    Predmet: Uzáver chladiacej kvapaliny Odpovedať s citátom

Caute.neviem ako sa to mohlo stat,ale chcel som doliat nemznucu kvapalinu a zlomil sa mi vrchnák.Ta plastova cast mi ostala v ruke,ale kovova cast ostala v nadobe.Nevie niekto ako by som vybral to kovovu cast z nadoby?Nechcem to znicit uplne.Ak niekto vie kde by som zohnal nahradny vrchnak tak mu budem vdacný.dakujem
_________________
Vectra C 2.2 DTI
Vectra B 1.7 TD -ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marconi
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 15.12.2012
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: Št Jan 24, 2013 7:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozri, či sa to nedá dať späť, zatlačiť, ale to by si možno aj nadržku odtrhol, mám Astru H, mne zátka nevykonávala svoju funkciu, v Opli som si kúpil druhú, no nešla nakrútiť, ak sa mi to podarilo, tak som ju nevedel dať odtiaľ preč, závit bol možno o pol mm väčší ako by mal byť, tak som spojil vrchnák pôvodný s vnútrom novým a funguje to. Ale daj pozor, drží to silno, ale stávajú sa rôzne veci Smile
_________________
Astra 1,7 CDTi, 74 kW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group