Opelclub Fórum
System riadenia motora, elektronika prevodovky,imobilizer.

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tom_85
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 28.10.2012
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: Ut Jan 22, 2013 10:09 am    Predmet: System riadenia motora, elektronika prevodovky,imobilizer. Odpovedať s citátom

Zdravim ľudia..
Mám problém z mojím autickom Opel Corsa -C 1.0 12v
Typ motora : Z10XE
V piatok som si spravil dlhu prechádzku po Slovenskú nabehal som cez 500 km a už pri konci jazdy mi začala blikat kontroka z olejom na červeno.
V pondelok som dolial 2 litre oleja 5w 40 do motora. Aj to mi je divne že od 30.10 čo bola výmena oleja mi toľko zmyzlo pri cca 4 tisíc km. Olej mi nevytekal keďže som nemal pod autom masný fľak alebo tak..A hnet dneska ráno po ceste do práce sa mi rozvietila kontrolka Systém riadenia motora , elektronika prevodovky,imobilizér.
A som pociťoval že keď som dal dole nohu z motora že mi tak trhalo. Také sekanie ale keď som pridal tak to prestalo.. A teraz neviem čo stym môže byť..
Ďakujem za radí..
_________________
Opel Corsa -C 1.0 12V Z10XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group