Opelclub Fórum
opel vivaro

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> FRONTERA, ANTARA, MONTEREY, CAMPO, MOVANO, VIVARO - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dugi00
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 15.01.2013
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut Jan 15, 2013 2:00 pm    Predmet: opel vivaro Odpovedať s citátom

zdravim pani potrebujem vasu pomoc na vivare mam problem z mototrom strašne nam cuka bucha z neho čierny dym trieskaju ventzli a nemožem ho dostať do otasčok do dvoch tisic ide riadne ako nahle je v zabere skape ale ked trochu postoji asi dve hodinky tak mi naštartuje bez problemou ako keby sa nič nestalo a ide dalej proste nevieme čo s nim je bol na diagnostyke žaidne chyby nevykazuje všetko je v poriadku uroby mi to iba pri vlkych počasiach ako ked je hmla alebo ked prši inač ide v pohode už som z tono hotovy nevieme čo s tym je ani opel nevie čo ma robyť že vsetko je v poriadku pomožte alebo kto sa stakym niečim stretol dakujem je to opel 1.9 tdi vivaro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lubec
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.08.2010
Príspevky: 5170
Bydlisko: Bardejov SK

PríspevokZaslal: Po Jan 21, 2013 7:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Odkial si?
_________________
VeBe X25XE - Phoenix
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> FRONTERA, ANTARA, MONTEREY, CAMPO, MOVANO, VIVARO - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group