Opelclub Fórum
Ubytovanie zdarma, matrace, hrnce, ivestovanie a iné...
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
alcom1234
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 18.11.2010
Príspevky: 318
Bydlisko: Košice / Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Nov 20, 2012 9:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre poučenie ešte skôr ako niekomu naletíte odporúčam pozrieť výborný britský seriál "The Real Hustle" (z dielne BBC) a "Mesto podvodov" (dávajú na National Geographic).

Myslím že pár dielov prvého seriálu bolo venované práve takýmto "prezentačným akciám". Je to úplne presne ten istý oblb ako pouličný predaj voňaviek, len vo veľkom.

A 30% výnos je absolútne nereálne číslo, možno tak v kontexte xy rokov (rozumej veľmi veľa rokov).
_________________
Opel Vectra B '96 X18XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Ut Nov 20, 2012 9:15 am    Predmet: Odpovedať s citátom

"The Real Hustle" Thumb Up ...sem tam natrafim na tento program - fakt niekedy clovek Shocked ze ake je to jednoduche niekoho osklbat a este spravit idiota z neho.
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
alcom1234
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 18.11.2010
Príspevky: 318
Bydlisko: Košice / Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Nov 20, 2012 9:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

A najhoršie je že človek neuverí, kým ho neošklbú, jak mňa s tými voňavkami, našťastie len o 20 eur... ale si predstav že keď tak za deň obabrú desiatich, jaký profit to je, pritom reálna hodnota tej "toaletnej sra...ndy" je maximálne 5 eur...
_________________
Opel Vectra B '96 X18XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
EsTo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 31.07.2007
Príspevky: 1843
Bydlisko: Bardejov-Brno

PríspevokZaslal: Ut Nov 20, 2012 2:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak poznáte tie super výlety s obedom alebo večerou zdarma, tu je k tomu pekné video Wink
http://www.stream.cz/peklonataliri/690572-peklo-na-taliri-smejdi
_________________
Opel Omega B+ 2001 2.6V6 Sport 132kW Y26SE LPG
Opel Astra F 1995 1.7TD Isuzu 60kW -ex
Opel Calibra A 1992 2.0i Turbo 4x4 150kW C20LET - na jar na predaj
Opel Sintra 1999 2.2 DTi 85kW X22DTH
Junge Hase auf vier Rädern....Nehovor hopla, pokým nemáš Opla Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: So Nov 24, 2012 6:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

babka chodila na taketo akcie za par drobnych cesta cca 100 km radius od bydliska + jedlo+darček a prezentácia. dlhe roky odolavala nakupupu hocičoho ale raz to nevyšlo a kupila nejake paplony za strašne peniaze. naštastie sa to podarilo vybaviť a nemusela to zaplatiť.je to čisty biznis.predavaju veci o 1000% drahšie aku maju hodnotu.
niektore "firmy" maju akciu ze si možeš vytiahnuť žreb a možeš mať nakup aj zadarmo ak si kupiš tovar . problem je v tom že všetky žreby maju 50% zlavu a to už sa oplati ak stary sevilny dochodca ušetrí 50%.
Ja neviem pochopiť ako mozu naletiet stale aj ked su tieto veci stale medializovane.
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Komo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 2924
Bydlisko: Komjatna [RK]

PríspevokZaslal: So Nov 24, 2012 7:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako nic.
Raz som na takom niecom bol - hrnce, nejaka ceska firma. Nesiel som hodinu a pol vysvetlit spolusediacim ze je to vlastne hovadina.
Najvacsi gol bol, ze ked ma pochopili tak drahi usporiadatelia mi este nepriamo vyhodili na oci ze ci som sa sem prisiel len zadarmo najest.
Na to som im povedal ze vlastne na to nas vsetkych pozvali.
Nikdt viac Smile

Potom raz bol u starkej matracovy panko, s nim bola aspon ale sranda a plus bol, ze ked som ho natiahol na rozhovor tak sa priznal ze maju viac - menej s jednou podobnou firmou kartel a ze je to balamut na ludi, ale na druhej strane sme dostali 40 percent dole co bola porovnatelna cena ako keby si ten matrac kupila normalne, cize tu celkom spokojnost.
Samozrejme natahoval aj na "uplne novinky" ako infracervena vrstva na matrac a co ja viem co co ti prehreje chrbat za pouhych 499, ale tam proste nemohol uspiet
_________________
VeCe Z18XE
VeA C20NE - ex
- Diagnostika -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group