Opelclub Fórum
Čo by ste zmenili na svojom aute?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Pi Nov 02, 2012 9:32 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vysvetlujes si to po svojom a prisposobujes, aby ti to v danej situacii vyhovovalo. Tak, ako aj v ostatnych temach. Ak si to nepochopil, tak nad tym este parkrat porozmyslaj. O vysledku svojich dusevnych pochodoch nas informovat nemusis. Ak si tu pripominame macilove vyjadrenia, stoji za to, si pripomenut aj macilove varovanie, ake nad tebou visi.

Iurai, uz si raz odpovedal na Kajovu otazku. Netraba viackrat. Nikoho z nás uz totiz tieto tvoje myslitelske nonsensy nebavi citat pomaly v kazdej jednej teme.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vitaminxxl
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 3320
Bydlisko: Kosice-okolie

PríspevokZaslal: Pi Nov 02, 2012 9:37 am    Predmet: Odpovedať s citátom

na mojej vectre by som jednoznacne privital lepsi vyhlad dozadu... ci uz original kamerou od vyrobcu (co je vsak na tu dobu nerealne), alebo vacsie spataky viac odstavajuce od auta...
dalej by mi bodol palubny pc a inaksie riesenu rucnu brzdu a viac uz nic asi... len keby bolo v takom stave, ako od vyroby.. Wink
_________________

Spritmonitor.de
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group