Opelclub Fórum
Opel Astra H 2008 Autoradio CD30

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Stano
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.07.2007
Príspevky: 74
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Okt 15, 2012 9:23 pm    Predmet: Opel Astra H 2008 Autoradio CD30 Odpovedať s citátom

Ahojte,
mam SK kupovanu astru H 2008 s radiom CD30 /nie tym oblym ale tym s hranou v strede bez sipkovej ruzice, ma len sipku dolava a doprava/ k nemu automaticku klimatizaciu a multifunkcny volant. Nedokazem a nenasiel som ani v ziadnom manualy co som k autu dostal najst ako prepnut na palubnom PC na aktualnu spotrebu a dojazd. Pod BC mam len priemernu spotrebu za jazdu, kolko sa minulo nafty , priemernu rychlost a KM za trasu a timestoper. V zakladnom Main Displeji mam len datum, cas, vonkajsiu teplotu a veci ohladom radia. V knizke displej zobrazuje na obrazkoch aj aktualnu spotrebu alebo dojazd. Je mozne zeby astry predavane v 2008 na Slovensku danu ponuku v palubnom PC nemaly, potom ale nachapen naco je mi napr. informacia o minutej nafte za trasu???
dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Okt 15, 2012 10:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozem ti skusit zmenit index kod.... ak chces,tak mi zavolaj vo stvrtok.
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis


Naposledy upravil langdon2 dňa St Jan 16, 2013 2:09 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Stano
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.07.2007
Príspevky: 74
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ut Okt 16, 2012 7:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj ak sa da v piatok nakolkovo stvrtok som na sluzobke v AT. Prosimta na zmenu index kodu netreba carpass? Ja mam sice SK servisnu knizku a manualy /servisna historia preverena cez jednotlive servisy/ ale k tomuto oplu som carpass nedostal cize ani kod od radia. Kedze je atuto kupovane v SK, da sa to vyziadat od opla nakolko povodny majitel to pravdepodobne stratil? /auto bolo firemne vozidlo odpredane do bazaru/. Je mozna zmena index kodu aj bez udajov z carpassu?
dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group