Opelclub Fórum
Lambda sonda 2 po servisne prehliadke
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mário Uhlík
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.04.2009
Príspevky: 12
Bydlisko: Trenčín - Drietoma

PríspevokZaslal: Št Okt 11, 2012 5:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Celé Nemecko a Taliansko všetko v pohode a doma natankujem a po 50 kilákoch sa rozsvieti krásne žlté "potrubie". Tak teraz si svieti. No čo narobím. Lambda funguje. Teploty vzduchu boli také aké u nás. Raz som mal skúsenosť, v TESCU som kúpil čistič ventilov pre benzínové motory čo sa nalieva do nádrže a vtedy mi tiež svietila kontrolka ale ako som vyjazdil nádrž a natankoval opäť tak zhasla, ale to bolo 7 rokov dozadu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Okt 11, 2012 9:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ako vies, ktora je to sonda ? ake kody si vyblikal ?
aky je signal z 1. sondy a aky je z 2. sondy ?
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mário Uhlík
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.04.2009
Príspevky: 12
Bydlisko: Trenčín - Drietoma

PríspevokZaslal: Pi Okt 12, 2012 8:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyhadzovalo chybu "okruh lambda sondy č.1" čo je na bloku motora, tak to vypísal počítač . Hodnoty hádzala na mieste do "703". Lambdu č.2 čo je na výfuku nevyhadzovalo ako chybu tak som to neriešil. Jednoducho sa chyba vyresetovala, vypol som motor naštartoval a jazdil až opäť naskočilo na palubovke žlté potrubie. Že by niečo v elektrike ?!Aj palubovka sem tam preblikuje ?!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group