Opelclub Fórum
Vynechavanie valcov vo vlhkom pocasi

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mates123
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.10.2009
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi Okt 05, 2012 3:47 pm    Predmet: Vynechavanie valcov vo vlhkom pocasi Odpovedať s citátom

Dobry den, mam Corsu B rv. 02/97 1.2i Family 33kW. Vo vlhkom pocasi (po dazdi, ranna rosa) mi vynechavaju jeden alebo aj dva valce. Ak je sucho a slnecno tak ide bez problemov vzdy ako hodinky. Skusal som uz menit sviecky, no nepomohlo (su inac dost casto zadymene) dalsie mam v plane menit kable, len som sa chcel predtym poradit tuna na fore ci by niekoho daco nenapadlo v com by to mohlo este byt. Motor nema rodelovac ale nejaky zapalovaci modul DIS. Ten som opticky skontroloval a vyzera byt v poriadku, cele je to zaliate v plaste a neposkodene. Mohol by niekto poradit? Dakuejm.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Andrej_s
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 16.03.2009
Príspevky: 30
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: Pi Nov 30, 2012 10:14 pm    Predmet: Vynechavanie valcov vo vlhkom pocasi Odpovedať s citátom

Ahoj ja som mal to iste treba kúpiť tu zapaľovaciu lištu ale nie v opli niekde v autokelly alebo elit. Dal som novu aj nove sviečky prestalo to robiť. poprípade sprav diagnostiku cez konektor v aute je tu toho popísané veľa, treba to len nájsť. ja som to vyblikal a našiel som spomínanú chybu v zapaľovacej lište tak som ju vymenil.
_________________
Opel Corsa C 1.4 16V 66kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mates123
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.10.2009
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Po Dec 03, 2012 12:01 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim, dakujem za prispevok. Problem bol vskutku v zapalovacich kabloch. Po vymene zatial ziadny problem, pritom stare vyzerali byt v poriadku, ziadna oxidacia ani poskodena izolacia.
_________________
Opel Corsa 1.2 Family (B)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group