Opelclub Fórum
podtlak + solenoidy

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
VeBe20DTi
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.04.2010
Príspevky: 22
Bydlisko: Malacky

PríspevokZaslal: St Okt 03, 2012 6:19 pm    Predmet: podtlak + solenoidy Odpovedať s citátom

Cafte oplaci,
hladam na fore vlakno kde je spominany cely podtlakovy rozvod aj s obrazkami a neviem ho najst.Poprosim niekoho,kto vie kde to je,aby mi to poslal ako odkaz do odpovede...mal som problem s podtlakom,vymenil som podtlakovu pumpicku + "asi" vsetky podtlakove hadicky.fungovalo mi to tak 3 dni a teraz mi zase vysvecuje kontrolka motora a vobec mi neslape turbo,ale nastastie brzdy funguju pekne,ale myslim,ze podtlak na brzdy je separovany od ostatneho rozvodu podtl.hadiciek...rozmyslam tym smerom,ze mi snad odisiel solenoid ked som vymenou hadiciek utesnil cely podtl.system a tym padom tade idu uplne ine tlaky ako isli dovtedy...ozaj neviem co sa mohlo stat,tak budem raz za to vlakno kde je to pekne rozpisane a aj podlozene obrazkami,ze kde co a ako okolo podtlaku.
VeBe 2.0 DTi r.98 74kW X20DTH
_________________
Opel Vectra B ,98 2.0DTi 74kW X20DTH
Bena.Majo@gmail.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Okt 04, 2012 3:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

skus pozriet temu

http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=14889&highlight=vectra+podtlak%2A

alebo dat hladat solenoid*
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group