Opelclub Fórum
Kontrolky

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Zipko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.11.2011
Príspevky: 27

PríspevokZaslal: Po Okt 01, 2012 3:08 pm    Predmet: Kontrolky Odpovedať s citátom

Zdravim vas.Mam Opel Astra G 1.7 DTI r.v 2000
mam taky problem resp.nesom si isty ci ked nahodim kontroly ci kontrolka elektronicke chladenie motoru a dalsia je elektronika motoru to auto s tym klucom v strede.....Mam taku otazku maju tieto kontrolky svietit az do nastartovania a po nastartovani maju zmiznut ? abo maju zmiznu po par sekundach ked nakopneme kontrolky.? to by bola jednaotazka...
Druha je ta kontrolka s tym autom a klucom cize elektronika motora/imobilizer... sa mi niekedy rozsvieti pocas jazdy a ked pridam alebo spomalim tak zhasne neviete cim to moze byt? ci mam ist rovno na diagnostiku ?...DAkujem.

a este jedna otazka na pristrojovke mi nikdy nesvieti kontrolka ze mam zapnute svetla ...iba ked mam diakove mi svieti stretavacie mi vobec nesvietia ta to ma byt alebo bude vypalena ziarovka ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Okt 01, 2012 8:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Odpoveď na prvú otázku nájdeš v príručke (návode) k tvojmu autu.
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=2430

Na druhú si si v podstate odpovedal sám. Áno, treba spraviť diagnostiku.

V treťom prípade je odpoveď rovnaká, ako v prvom. Alebo inak, kontrolku rozsvietených stretávacích svetiel ani nehľadaj.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group