Opelclub Fórum
Vymena radia a display-a->Hlaska Program radio

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
franky
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 08.10.2009
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Sep 18, 2012 10:15 am    Predmet: Vymena radia a display-a->Hlaska Program radio Odpovedať s citátom

Caute, menil som BID+cd30mp3, za GID+ine cd30mp3 a po zmene, mi na display-i naskakuje hlaska PROGRAM RADIO. Co s tym? Cez OP-COM som na display-i nastavil VIN, aj variant pre GID, radio je sparovane s display-om. Poradte. Vopred dik.
_________________
Astra 1.7 DTL 59kW +nejake kone naviac od Profituningu Surprised), r.2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Raptor181
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.05.2007
Príspevky: 86
Bydlisko: West Slovakia, BA

PríspevokZaslal: Pi Nov 30, 2012 4:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Co mas na diag? Podla mna nemas to nemas dobre sparovane.
_________________
autoalarmy, denne svietenie, predaj, servis a kódovanie autokľúčov, oprava tacho,oprava a reset riadiacich jednotiek, immo, zmena podsvietenia, reaktivácia airbagov, programovanie a diagnostika automobilov, odkódovanie navigácii a autorádií, servis autoelektro
*** Diagnostika ***
Opel Astra H Caravan Enjoy 1,6 16V 85kW/115PS, Z16XER - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group