Opelclub Fórum
nestartuje(len s problemami) Vectra B 2.0 dti
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Júl 05, 2009 9:13 am    Predmet: Odpovedať s citátom

nejak dlho ides domov nie?
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
hools
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 18.06.2009
Príspevky: 59

PríspevokZaslal: Pi Nov 13, 2009 7:22 pm    Predmet: vectra b rv97 2liter DI 60kw Odpovedať s citátom

dobry pridam sa do debaty moja vectraB tiez ma problemy z padanim nafty aspom si to myslim. vzdy rano ked dlho stoji od vecera tak mi auto chyti hned ale po par sekundach zhasne a potom dlho toci az chyti. mal som tam aj pumpicku a nikedy pomohlo ked som pred startom snou natahal naftu lenze niekedy som musel tahat aj trikrat az potom motor nezhasol. mam menenne prepadove hadiky a pumpicku mam odmontovanu lebo bola dopraskana a vypadola to ze taha vzduch ceznu lenze nepomohloto. a je jedno ci je zima teplo lebo mi to zacalo v lete. dakujem o radu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
1micra
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.09.2009
Príspevky: 108
Bydlisko: Levoča

PríspevokZaslal: So Júl 21, 2012 9:45 am    Predmet: 1,7DTi 55kw nestarktuje Odpovedať s citátom

Nazdarte som bezradny, na dialnici mi skapal motor pri 130km/h a vypisalo P0251, menil som cerpadlo, cerpadlo je po repase, spilventil, a repas RJ cérpadla, vseťko poskladane natahal som padnutu naftu az do cerpadla ale zazrak nastartovania sa nekona cerpadlo nepotiahlo naftu a nedava do vstrekov. Vie mi niekto poradit nieco co by pomohlo a auto startlo, bol som aj na diagnostike a tam nie Je nic zapisane ani po skusani nastartovat, roztahovat sa to nepokusam aby som nestrihol remen rozvodov....rozvody su na nule.
_________________
Opel Astra G 1,7DTi 16V 55kw, rv 2000
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group