Opelclub Fórum
Interval regenerácie DPF filtrov s motmi Z17DTx a A17DTx

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Imko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.02.2012
Príspevky: 3
Bydlisko: Svit

PríspevokZaslal: Pi Jún 29, 2012 9:18 pm    Predmet: Interval regenerácie DPF filtrov s motmi Z17DTx a A17DTx Odpovedať s citátom

Opláci !
Ako je to u Vás s intervalom regenerácií filtra pevných častíc s motormi
Z17DTx a A17DTx ?

Ak má niekto problém s častým vypaľovaním filtra, čo myslím , že má veľa vlastníkov týchto motorov ,pozrite si vlákno na českom fóre http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=33&t=4110
a pomôžte pri riešení problému častého vypaľovania filtrov. Stačí keď budete zasielať svoje žiadosti resp. problémy na zákaznícku linku info@opel.cz resp. info@opel.sk.
Pomôžete tak sebe aj ostatným.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jún 29, 2012 9:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

S pamäťou si na tom ako?
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?p=827523#827523
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Imko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.02.2012
Príspevky: 3
Bydlisko: Svit

PríspevokZaslal: Št Júl 05, 2012 10:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že máš nemiestne poznámky.
S pamäťou som na tom veľmi dobre. Vzhľadom k tomu, že problém s častým vypaľovaním filtrov DPF majú viacerí vlastníci motorov A17DTx upozornil som oplákov, že na vyriešenie tohoto neduhu je potrebná súčinnosť viacerých ľudí s podobným problémom. Upozornil som na to , pretože si myslím, že veľa ľudí sa len hnevá na časté vypaľovanie filtra a nič s tým nerobí.
Niekto si možno všimne , že sa niečo deje len keď ho na niečo vyzve počítač, napr. na skorú výmenu oleja (dôsledok častého vypaľovania filtra). Len spoločne dosiahneme zjednanie nápravy napr. úpravou programu riadiacej jednotky. Ja som s filtrom do zmeny riadiacej jednotky ( v r. 2010), na ktorú ma pozval Opel nemal žiadny problém. Takže musí existovať SW, ktorý nerobí problémy a zabezpečuje vypaľovanie filtra po dlhších trasách.
A to vlákno som uviedol pre tých, ktorí o ňom ešte nevedia.
Dočítajú sa tam zaujímavé veci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Júl 05, 2012 10:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som to vlákno zas uviedol preto, že otváraš duplicitnú tému s duplicitnými informáciami, tak reku či si pamätáš, čo si tu už v inom vlákne písal.
Moja poznámka bola navýsosť vecná. Ja som tu niečo ako šéfupratovačka, tak sa to snaž pre budúcnosť rešpektovať. Exclamation
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group