Opelclub Fórum
Zafira s automatom

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Kupili by ste si Zafiru s automatom?
Ano.
71%
 71%  [ 5 ]
Nie.
28%
 28%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 7

Autor Správa
MartinLC
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.06.2012
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št Jún 14, 2012 12:15 pm    Predmet: Zafira s automatom Odpovedať s citátom

Caute chalani,

Chcem sa opytat na Zafiry od roku 2005 s automatickou prevodovkou. Doma zatial vyuzivaj rodicovsku Zafiru r.v. 2003, 2.2 DTI 92kw a auto sa mi pozdava a preto som sa rozhodol, ze na 95% mojim prvym autom bude Zafira od r.v. 2006 diesel a to bud 88kw alebo 110kw (tych 5% je pre Octavcu DSG), rozpocet mam do 8500. Chcel by som sa vas ale opytat, ake mate skusenosti s automatickou prevodovkou v Zafire a aka je tam spotreba pri oboch motoroch. Keby automat tak by som chcel asi 88kw, 110kw by uz s automatom asi vela papala, tak ten motor by som bral len ako manual. Dakujem za postrehy. Mato
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Komo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 2924
Bydlisko: Komjatna [RK]

PríspevokZaslal: Št Jún 14, 2012 12:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla mna bude 88kW na Zafiru slabe, cize jednoznacne 110kW. Spotreba je relativna, mozes na 110kW spravit mensiu, lebo motor sa tak nebude trapit.

K automatom neviem, ale nemal by byt nejaky vazny problem, ak je o auto starane.
_________________
VeCe Z18XE
VeA C20NE - ex
- Diagnostika -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group