Opelclub Fórum
Skúsenosti s bazárom palopal.sk

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
keny080
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.05.2012
Príspevky: 8
Bydlisko: Myjava

PríspevokZaslal: Ne Jún 03, 2012 9:21 pm    Predmet: Skúsenosti s bazárom palopal.sk Odpovedať s citátom

caute potreboval by som vediet či má niekto neaké skúsenosti s bazarom www.palopal.sk ak sa niekto taký nájde prosím skúsenosti a všetko čo vás napadne dikes moc

upravený názov
_________________
Momentálne hľadám Vectru , keď nájdem budem štastný Smile a hlavne kúpim Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
texno_lover
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.03.2010
Príspevky: 384
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

PríspevokZaslal: Ne Jún 03, 2012 9:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

skúsenosti s ním nemám, ale ceny má priam smiešne drahé Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marek1512
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.04.2008
Príspevky: 1654
Bydlisko: UK

PríspevokZaslal: Ne Jún 03, 2012 10:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Sú tam mierne zavádzajúce inzeráty. Pozri si napr. VeBe na 22 strane. Je to jemne zelený hatchback 2.0. Prečítaj si údaje a skús si pozrieť, prečo má prefaceliftové gombíky vo faceliftovej verzii?
_________________
Porsche 944 2.5 1988
VAUXHALL VECTRA B 1.8 16v 1999
Ford Focus 2.0 16v ZETEC 1998
ex - OPEL VECTRA B 1.6 16v 1998
ex - Škoda Favorit 1.3 1992
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
keny080
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.05.2012
Príspevky: 8
Bydlisko: Myjava

PríspevokZaslal: Po Jún 04, 2012 4:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

moc sa do áut nevyznám preto som sem aj písal a ak má niekto neakú pripomienku ako napríklad marek1512 tak prosím hned aj vysvetlenie Smile
_________________
Momentálne hľadám Vectru , keď nájdem budem štastný Smile a hlavne kúpim Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kristian162
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 29.05.2012
Príspevky: 52

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2012 9:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Z palopalu mam svoju Merivu. Bral som ju mesiac dozadu. V kazdom bazare su auta, ktore nie su uplne s kostolnym poriadkom, ale zase na druhu stranu aj auta, ktorym nic nechyba a netreba sa bat do nich ist.

Jeden ich zamestnanec (mlady chalan) sa mi nepacil, zrejme bol opity ked sa mi tam motal pod nohy a ked som sa bol stazovat, tak so mnou presiel auta majitel bazaru.

Nebol problem s prevezenim, ani so servisnou knizkou, auto dali nad jamu kedykolvek som chcel (raz pred kupou, druhykrat ked som pren dosiel). Vsetko co mi na aute vadilo, mi bud vymenili alebo dodali (prezuli mi gumy, dali novu autobateriu, kryty na kolesa atd). Jedine co mi vadilo bolo, ze auto neupratali predtym ako som pren dosiel, ale aj to som si vybavil po konzultacii s majitelom bazaru, cely cas stal pri mne a odpovedal na vsetko, docela fajn chlap.

Pri podpise zmluvy som do zmluvy este doplnil veci, ktore mi na aute vadili (mokra hadicka smerujuca od alternatora - nebola mastna), cize pri pokazeni to ide na ich triko. Tak isto mam rocnu zaruku na skryte zavady (pravdaze treba to brat s rezervou).

Z ceny auta som zrazil 300€, stvrtok som si ho vybral a v utorok pren siel, cize medzitym vybavili - STK, EK, KO a prihlasenie na znacky - celkom rychlo teda. A to v pondelok bol este sviatok.

Moja Meriva je z Talianska, predosly majitel ju vratil Oplu aby si vzal novy voz, je to overene, tak isto aj kilometre. Cize si zisti vsetko mozne co sa len da o aute ktore kupujes...potom je jedno kde.
_________________
Opel Meriva, 1.7 CTDI - 74kW
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group