Opelclub Fórum
KONTROLKA ZHAVENIA NESVIETI - DLHSIE STARTUJE

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
johnywrc
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.11.2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Št Máj 10, 2012 3:18 pm    Predmet: KONTROLKA ZHAVENIA NESVIETI - DLHSIE STARTUJE Odpovedať s citátom

Zdravim mam opel corsu 1.7 D, rok 1998. mam problem zo zhavenim - pred tym ked som mal zle vsetky zhavice kontrolka sa rozosvietila ze zhavi potom zhasla a startoval som ale zle startovalo, kupil som nove zhavice kontrolka tak isto rozosvietila zhasla nazhavilo startoval som a bolo uz super chytala hned teraz sa kontrolka ani nerozosvieti vobec a blbo startuje ako vtedy ked som mal zle zhavice.znicoho nic mi prestala svietit a zacalo blbo startovat myslim DLHSIE.zhavice maju cca 4 mesiace.Ked som isiel po kably od zhavicou nasiel som len 2 poistky jednu 30A malu a druhu 80A velku obydve su ok. co to moze byt???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Máj 10, 2012 9:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Teplo. Nepotrebuje žeraviť.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johnywrc
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.11.2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Pi Máj 11, 2012 2:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Teplo. Nepotrebuje žeraviť.


vzdy kontrolka sa rozosvietila aj ked bola zima aj leto vzdy a potom zhasla cca 2-3 sekundy a teraz vobec a aj startuje dlhsie ako ked som mal zle zhavice...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group