Opelclub Fórum
olejove cerpadlo

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KDE TO KÚPIM?
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
naiky22
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.11.2011
Príspevky: 19
Bydlisko: šurany

PríspevokZaslal: St Apr 18, 2012 12:01 pm    Predmet: olejove cerpadlo Odpovedať s citátom

zdravim mam problem dal som si vymenit rozvody na aute astra h 1.7 cdti 74Kw r.v05 a volali mi zo servisu ze tie rozvody co tam su ze su cele od oleja ze mi na 99 percent tece olejove čerpadlo a ponukol my za 260e cca nove čerpadlo . neviete ci sa da niekde zohnat aj lacnejšie ? a mohol som to moje cerpadlo pokazit tym ze som tam dal vela oleja asi pol centimetra nad risku MAX?
DAkujem za rady ja osobne som našiel jedno http://www.autodily-sklad.cz/autodily-sklad-zmena-meny-karta.info?idzbozi=223068&mena=euro
ale neviem poradte kde ho zohnat : :/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Komo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 2924
Bydlisko: Komjatna [RK]

PríspevokZaslal: St Apr 18, 2012 1:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak su "cele od oleja" a tecie cerpadlo, tak by si to casom videl na oleji - ubudal by.
Musel si v poslednom case dolievat olej?
_________________
VeCe Z18XE
VeA C20NE - ex
- Diagnostika -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
naiky22
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.11.2011
Príspevky: 19
Bydlisko: šurany

PríspevokZaslal: St Apr 18, 2012 3:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som asi pred 4mi mesiacmi menil olej a nalial som tam viac asi o dva deci neviem presne a aj po mesiaci som mal olej nad riskou max 4-5mm a teraz som kukol znova este pred tym ako som ho dal do servisu a olej bol presne na riske MAX takze musel niekde vitiect alebo co sa snym stalo :/ ja sa stem len uistit ci je to cerpadlo take drahé 260e cca ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KDE TO KÚPIM? Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group