Opelclub Fórum
zafira kurenie

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tomukur
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 22.09.2010
Príspevky: 70
Bydlisko: nitra

PríspevokZaslal: Ne Jan 22, 2012 10:54 pm    Predmet: zafira kurenie Odpovedať s citátom

seruste, neviete niekto ktorý vývod na zafire 2,0 dtl smeruje do kurenia a ktorý z neho, myslim vyvody z motora pretože schemu chladenia (alebo kurenia) na zafiru sa mi nepodarilo najsť a nahadzujem bufik a bol by som nerad keby sa pretlačal s vodnou pumpou počas jazdy. dík pripadne ak ma niekto schemu alebo link bol by som povdačný
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Jan 23, 2012 2:53 am    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem, ako u diesla, ale u benzinov co som doteraz videl, sla vratna hadica z kurenia poza motor k vodnej pumpe - spolu so spodnou chladicovou hadicou.

ale najlepsie je to rozpojit a trocha pretocit motor
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
tomukur
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 22.09.2010
Príspevky: 70
Bydlisko: nitra

PríspevokZaslal: Po Jan 23, 2012 9:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no napojil som to tak, že výstup by mal byt hore z hlavy a vstup dole k pumpe jak píšeš, pretože ta horna origo hadica je už za tie roky aj trochu nafuknuta asi od tlaku, a aj fyzikalne zakony tomu nasvedcuju ze tepla voda z vrchu hlavy by mala ist do kurenia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group