Opelclub Fórum
imobilizér kody
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Nov 24, 2011 10:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zosynchronizovanie diaľkového ovládania centrálu a nakódovanie imobilizéra sú dve rôzne veci a spolu nesúvisia.
To prvé sa robí zasunutím kľúča do spínacej skrinky, zopnutím zapaľovania a následne stlačením niektorého tlačidla na kľúči. Auto sa zamkne a hneď odomkne. Po tomto je DO funkčné.
Nakódovanie imobilizéra sa robí cez diagnostiku. Ale najprv by som skontroloval, či je v kľúči čip a či je nepoškodený. Nezvykne sa to takto samé odkódovať. Nespadol kolegovi kľúč na zem?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Pi Nov 25, 2011 12:46 am    Predmet: kluc Odpovedať s citátom

auto zacalo z nicoho nic robit problem so startovanim a potom bol problem dialkove zatvaranie a otvaranie... je mozne,ze mu spadol kluc,alebo nieco pri vymene bateriek? Neviem nerozumiem co robil uz skoro rok nemam len jeden kluc a bojim sa,ze mi vypoveda ten jeden co mam...obcas akoby som musela viac zatlacit na kluc,aby mi otvoril auto,ale startuje ok... spominam si,ze mi stale vravel,ze auto nevie nastartovat,len obcas to chytlo...potom vymenil baterku v kluci a nic neslo...vtedy zobral nahradny kluc a takto jazdime...mozno treba uplne novy kluc moj nazor a to je asi dost drahe,ale musim to dat urobit...
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Pi Nov 25, 2011 1:26 am    Predmet: Odpovedať s citátom

A. ak mas bezpecnostne kody k autu (car pass)
kupis novy transponder, napr z:
http://shop.rfsystem.sk/62-transpondery?p=3

a nakodujes cez diagnostiku. a namonujes do kluca

B. ak nie - v niektorych lepsich klucovych sluzbach okopiruju kod z funkcneho kluca do noveho kluca
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Št Dec 01, 2011 10:37 pm    Predmet: oprava kluca Odpovedať s citátom

dakujem za info....ten kod najdem v servisnej knizke?,alebo niekde inde??? skusim sa popozerat kde co moze byt...sama to neviem urobit hadam sa niekto najde....

nestiham ani sem zajst mam vela povinnosti,ale aj toto je dolezite doriesit...

dakujem za rady
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group