Opelclub Fórum
ventilátor chladiča

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Romanixe
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.11.2011
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Po Nov 21, 2011 7:51 pm    Predmet: ventilátor chladiča Odpovedať s citátom

Ahojte
Som vlastníkom Oplu Corsa C r.v. 2002 1.0 12V. Mám problém,prestal mi fungovať ventilátor chladiča.Opraviteľný nie je,preto ho treba vymeniť,lenže pobehal som šrotoviská v okolí žiadny ventilátor ( všetky boli preč) Preto moja otázka na Vás znie..Kde sa dá za rozumnú cenu zohnať takýto ventilátor,alebo či niekto z Vás členov fóra má taký,alebo poprípade z akéhoa auta by sa dal ventilátor nahradiť....či máte stým niekto skúsenosti...pomôže aká koľvek rada..Ďakujem vopred Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Po Nov 21, 2011 8:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba vediet ci mas klimu, alebo nie. Ak mas, tak treba pozriet, ci mas este dva ventilatory alebo uz len jeden (prelomovy rok bol tusim 2002, mesiac presne neviem) a pripadne ktory z nich treba menit.

Celkom dost dobry vyber maju na stranke elitecat.sk, prip. skus allegro.pl - tam sa da vraj za lacnejsie.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanixe
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.11.2011
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Ut Nov 22, 2011 9:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dikes za radu, No je to Január 2002, klímu to nemá je tam jeden v strede chladiča...No keď som ho rozoberal...zdalo sa mi ako keby tam pasoval aj ventilátor z favorita, či embečky. Ide mi o to že nech je tam aspoň nejaký chladič,lebo teraz v zime je to v pohode...teplota nestúpa len sa bojím na jar..a o lete ani nehovorím aby mi nevyvrela voda z chladiča...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Nov 22, 2011 9:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

... obavam sa, ze z "favorita" by tam sice mozno rozmerovo aj sadla ta vrtula (prip. po uprave), ale Corsa ma viacrychlostny ventilator (tusim,ze su 3 rychlosti). Obavam sa, ze Favorit, mal len funkciu: Kruti/nekruti.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanixe
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.11.2011
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Ut Nov 22, 2011 2:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha...no aby som sa správne vyjadril...ide iba o ten motorček čo poháňa vrtulu...inak všetko ostatné je v poriadku...ide len o ten motorček...v podstate mal spálené vynutie a zadrel sa..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group