Opelclub Fórum
Zvuky v prednej časti nápravy
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Feb 02, 2009 6:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pipo1128 Napísal:
neviem ale mne sa zda ze to tlmice vrzgaju ked su stuhnute to iste robi aj mne na zafire a cez vikend som isiel na sesternicinom golfe 5 a tiez to vrzgalo aj jej ked som presiel cez retarder alebo ked som vosiel do prudsej zatacky trosku rychlejsie... tak fakt neviem ale moj sedliacky nazor ze to mozno budu stuhnute tlmice lebo vlete mi to nevrzgne...


vraj na Favorite su to tlmice.
tu je to podla mna ulozenie stabilizatora. ale to som si z prsta vycucal ..
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kacir
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 28.03.2010
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Št Nov 10, 2011 10:57 pm    Predmet: vrzganie Odpovedať s citátom

100% ulozenie stabilizatora tie gumy co drzia tyc stabilizatora , ked idete cez retarder tak tlmic posuva tu tyc cez tie gumy a to vrzga, uz som to rozoberal- koko..ký pristup hlavne k tomu druhemu srobu co to drzi, staci namazat ale to dlho nevydrzi, ani nove gumy-febi,delphi,starline atd. ked tak original z oplu. nie je to vada, len to dava neprijemne zvuky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group