Opelclub Fórum
Sťahovanie okna Meriva

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
janfek
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 29.11.2009
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Po Okt 03, 2011 9:59 am    Predmet: Sťahovanie okna Meriva Odpovedať s citátom

Mám na mojej Merive problem s zatvaranim okna na strane vodiča. Pri zatvarani mi okno niekde v polovičke ide hore ťažko, spomali a až potom sa rozbehne. Sem tam mi aj hodi spätný chod dole. Mal som to rozobrate a zistil som že sklo sa v spodnej časti skrižuje, tak o 1 cm sa vysunie z okennej lišty. Ten celý mechanizmus je zloženy s plechových profilov a plastových upevňovacích prvkov a niekde je tam vôľa čo mi križuje to okno.
Chcem sa spýťať či niekto už podobný problem mal a nevie ako na to. Meniť celý mechanizmus sa mi prave nechce a ide to horšie hlavne ak je chldnejšie, čo v najbližšich zimných mesiacoch nie je dobrá správa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Okt 03, 2011 11:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vodiace gumove profily vydrate, alebo spinave ?
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
janfek
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 29.11.2009
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Ut Okt 04, 2011 6:08 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Prečistiť som to prečistil aj namazal a či su vydrate vodiace gumy to neviem. vyzeraju byť v poriadku a neviem či maju až taky vplyv na chod okna. cely ten mechanizmus má tvar pismena X a pravé dolné rameno po zastaveni v strede okna ešte dochádza a svojim pohybom vyrovna to centimetrove odskočenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group