Opelclub Fórum
gitovanie a lakovanie dveri ...

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ut Aug 30, 2011 1:46 pm    Predmet: gitovanie a lakovanie dveri ... Odpovedať s citátom

AReYco Napísal:
Veselo si dnes vykračujem, že kúpim farbu na ľavé zadné dvere, pretože som gitoval tržnú ranu od blonďatej slečny a skoro ma zrazilo na riť. Bol som vo firme (1 pracovník, myslím že aj majiteľ) pozrel číslo farby, primeral si aj farbu z dverí a že či dam zálohu alebo zaplatiť celú farbu, kým to do zajtra namieša. Povedal som, že zaplatím a vtedy mi povedal: "Bude to 29,50 €". No tak som nechal iba zálohu 15€ (toľko som pri sebe mal).

Nezdá sa vám to veľa na jeden sprej ?


langdon2:
NO na sprej to je dost....

AReYco
Pýtal sa či chcem do pištole alebo len sprej. Aj tak by som to nemal kde dať do tej pištole. No neviem koľko toho bude ak namieša za liter tak 30€ nech. Ale ak mi dá 3deci tak to budem veľmi nespokojný. Ale nie som človek, čo sa háda, no uvidím povedal, že to nebude ani vidieť keď to nanesiem. Snáď za niečo to stáť bude.

langdon2:
Do pistole by to bolo lacnejsie...Lebo takto to musi tlacit do spreja pod tlakom...Do pistole by si dostal farbu v plechovke.....
A sprejom to nikdy nebude ono..

AReYco
To máš pravdu, takto isto rátal aj tú plechovku a to natláčenie čo si spomenul. Viem, že sprej nieje dobrý, ale na homemade stačí Smile Inak spravím o tom článok do fóra /môj opel/ ako to bude vyzerať. Pekný deň vám želám a jazdite bezpečne.

iurai:
jeden spray v Opli 150 ml tusim 15 Eur a firma MotipDupli mozno 10 Eur
ten Opel ma mozno aj ciry lak, aj ked ten by sa radsej mal zobrat 2-zlozkovy

dobre si to pofot.

najma ma zaujima, ako urobis postupny prechod stary lak - novy lak
no a potom ciry lak zo sprejov - s ty som mal zatial len problemy

bukelo:
... a uz si videl ako vyzera kombinacia orig. farebneho spreja od Opla v porovnani s 15 rocnym povodnym lakom? Aby nebol clovek v pomykove, ci nekupil iny odtien
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ut Aug 30, 2011 1:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

AReYco Napísal:
píšem tu, keďže by sme asi išli od témy :/ aj keď názov témy je tak obšírny, že to je jedno Smile No kázal mi to až za zagitované vybrúsiť jemnou 2000ckou a to zagitované gro 800vkou. Potom pekne v niekoľkých vrstvách naniesť. Vraj to nebude presvitat, ze dobre kryje tá farba. A potom ten prechod čo si spomínal mi kázal len tak jemne naniesť a na druhý deň s pastou vyhladiť. Sám som zvedavý aké to bude

_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ut Aug 30, 2011 1:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez som zvedavy na postup, a vysledok.... Wink
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group