Opelclub Fórum
homokeneticky klb

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> FRONTERA, ANTARA, MONTEREY, CAMPO, MOVANO, VIVARO - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
turbo astra
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 07.09.2008
Príspevky: 155
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: Ne Aug 07, 2011 2:08 pm    Predmet: homokeneticky klb Odpovedať s citátom

zdravim planujem kupit fronteru A,bol som ju pozriet a da sa povedat ze som rozhodnuty ju kupit len ma prasknute obe manzety na prednych homokenetickych klboch tak sa obavam ze vela nevydrzia a ak by mi trebalo nove neviete kde by som ich zohnal okrem opla?? pozeral som uz na nete ale nenasiel som ich v ponuke nahradnych dielov a v opli to bude dost drahe.Dakujem za kazde info
_________________
astra G coupe 2.0 16V Turbo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ne Aug 07, 2011 2:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a nema ta frontera nejake specialne predne naboje, kde sa pripina predny nahon ? teda ci nemoze byt ohrozena aj tato technika
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> FRONTERA, ANTARA, MONTEREY, CAMPO, MOVANO, VIVARO - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group