Opelclub Fórum
Corsa C - potrebujem poradit ohladom elektra okien

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hosak
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.03.2011
Príspevky: 322
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Aug 04, 2011 1:41 pm    Predmet: Corsa C - potrebujem poradit ohladom elektra okien Odpovedať s citátom

Zdravim pani, mam otazocku do motorceka okien mi ide par kablov vsetky som premeral a zistil som co robia. Okrem toho najhrubisieho cerveneho. Cisto teoretycky by tam mal ist teda stali plus. Ten plus tam samozrejme nesiel za ziadnych okolnosti nech som robil cokolvek furt bol ten kabel hluchy. No ostatne isli tak jak maju. Teda moja otazka znie. Naco je tento kabel? Ma ist vobec do okien stali plus? Moze to ze tento kabel je hluchy sposbit nefunkcost okna alebo je to normalne a mam proste odpaleny motorcek?
_________________
Corsa C Z13 DT

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Pi Aug 05, 2011 12:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom

hruby cerveny by mohol byt staly plus a mohol by byt zlomeny v priechodke, alebo poistka vypalena
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group