Opelclub Fórum
Upgrade CD30MP3 na CD70

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Arkaz
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 31.07.2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ne Júl 31, 2011 9:46 pm    Predmet: Upgrade CD30MP3 na CD70 Odpovedať s citátom

Zdravim pani. Som tu novy tak ka tu nedaj boze taka tema uz je ospravedlnte ma. Mam Opel Zafira B rocnik 2007 a mam tam radio CD30MP3 chcel by som spravit upgrade na CD70NAVI nakolko ma laka hlavne ta navigacia. Volaco ma muz precitane o tom ako to je s radiom a jeho demontazou ale pre istotu sa spytam. resp skusim zhrnut co viem a snad mi to niekto potvrdi alebo vyvrati =). Takze ak chcem vybrat stare radio musim ho najprv odparovat od displeja. ten kod ktory potrebujem mam. Z polska chcem kupit komplet ten stred palubovky s radiom aj CID displejom no tu mam trosku par otazok. Kedze kupujem radio s displejom ktore patria k sebe od vyroby netreba ich odparovat? ked beriem do uvahy ze majitel ich len vymontoval bude mi teda stacit len ten 4 miestny kod na odblokovanie po tom co ho namontujem v mojej zafire ? a ak ten kod nahodou nema da sa tusim nejako ziskat je tak? a este som si vsimol ze k tejto prestavbe treba aj GPS antenu a RGB kabel. no predpokladam ze tne RGB kabel sluzi na prepojenie CID a radia takze teoreticky by mal byt uz v tom komplete ktory sa chystam kupit ci nie ? =) Dakujem za odpoved Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group