Opelclub Fórum
sub,rem,high input

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Rolcsi
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 20.01.2011
Príspevky: 135
Bydlisko: Šaľa

PríspevokZaslal: Št Júl 21, 2011 12:28 am    Predmet: sub,rem,high input Odpovedať s citátom

mam Vectru C a dnes som si horko tazko potiahol napajacie kable cez auto mam problem bohuzial s remote kablom neviem odkial to zobrat ... radio som vybral ale iso konektor sa uz nepodarilo a aj keby tak tam toho bolo tolko ze .... skusal som zo zadnych svetiel ale to bolo asi malo voltov nato (2,6V)

dalsi problem je ze mam signal tahany zo zadnych repro a na zosilovaci mam pravy +- a neake uzemnenie? a lavy +- to uzemneni tam sluzi naco? to som nezapojil Razz
nemate stym niekto skusenosti? co to robi a co nie diki
_________________
Opel Vectra C 02 2.2dti konecne vysnivana Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Št Júl 21, 2011 9:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

remote kábel je väčšinou modrý s bielim pásikom,dá sa to nahradiť spínaným plus,ten býva červený alebo žltý,nato potrebuješ merák a premerať si ktorý po zapnutí klúčika dáva šťavu,niekedy býva označený ako el.ant.

o tom uzemnení neviem,aký to máš zosilňovač??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rolcsi
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 20.01.2011
Príspevky: 135
Bydlisko: Šaľa

PríspevokZaslal: Št Júl 21, 2011 7:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ten remote si odmerat viem len sa ktym kablikom neviem dostat za radio Very Happy a zosilovac ground zero ale kamarat ma mnc a tiez to tak ma je tam L+- gnd R-+ a to gnd to tam je len znacka uzemnenia tak neviem Razz zatial som si rem urobil na spinacku Razz
_________________
Opel Vectra C 02 2.2dti konecne vysnivana Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Št Júl 21, 2011 8:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zosíkov od výrobcu Ground Zero je qvantum,ale nevadí, "gnd" je kostra,tak si pripoj plus-potiahni kábel,min.l(16ku) od baterky,plus,normálka...potom si "gnd",je to kostra,nájdi pokiaľ možno najlepší kostriaci bod na aute blízko pri zosíku...natiahni rem,alebo to spomínané spínané plus od rádia a keď zapneš rádio,pesp. spínačku musí za ti zosík zapnúť,ako zapojiť repro už hádam vieš Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group