Opelclub Fórum
Pokazene autoradio?

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
CrazyPlum
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.03.2010
Príspevky: 107

PríspevokZaslal: Pi Jún 24, 2011 5:06 pm    Predmet: Pokazene autoradio? Odpovedať s citátom

Mam problem s mojim autoradiom...znacka Blaupunkt...

vsetko mi islo v najlepsom poriadku, ale ked som si dal prehrat CD, tak vzdy mi ho nacitalo az na nejaky 3.-4. pokus...popripade az ked sa zahrial motor, v zime mi CDcko nechcelo prehrat skoro nikdy...to by bolo este fajn, lebo radio ide normalne...ale v poslednej dobe, ked si dam hlasnejsie hudbu, radio mi automaticky vypne a znovu zapne, ako keby sa restartovalo alebo skratovalo...aj ked mi hra radio a zapnem vystrazne svetla, radio mi vypne a zapne...dal som tam nove CD-cko, uplne zle to hralo (preskakovala hudba, zasekavalo sa, divne zvuky to vydavalo) a vytiahol som ho uplne doskriabane...skusal som to vycistit aj CD-clearom a nic...co bude zle?

treba vymenit len autoradio, to co sa pripaja na panel, alebo celu skrinku do ktorej vkladam CDcka? popripade poistky alebo kabelaz??
_________________
Opel Astra 1.4i
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CrazyPlum
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.03.2010
Príspevky: 107

PríspevokZaslal: Pi Jún 24, 2011 5:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

asi som to mal dat do audio vseobecne...ospravedlnujem sa, az teraz som si vsimol tu kategoriu Sad

Klidek, presunute Wink
_________________
Opel Astra 1.4i
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
buci_vectra
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 7280
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jún 24, 2011 6:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aky blaupunkt to je?
Ta CD mechanika, mozno by stacilo len vycistit, keby nepomohlo tak vymenit laser.
S tym vypinanim radia, moze to byt len zly kontakt v ISO konektore, pripadne v radiu...
_________________
Vectra B 1.8 16v sedan
Tigra X14XE
Zoznam dielov EPC online
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
KFL
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.07.2010
Príspevky: 155
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi Jún 24, 2011 8:05 pm    Predmet: Re: Pokazene autoradio? Odpovedať s citátom

CrazyPlum Napísal:
dal som tam nove CD-cko, uplne zle to hralo (preskakovala hudba, zasekavalo sa, divne zvuky to vydavalo) a vytiahol som ho uplne doskriabane
CD sa nesmie v radiu doskriabat!!! Toto vyzera na problem s mechanikou. Bud ju mas celu rozdrbanu alebo je problem elektricky a preto ti nedrzi CD dobre v mechanike. Aby CD nelietalo, tak je vzdy v strede pritlacene. Rozhodne ti cistiace CD nepomoze, to pomaha len vtedy, ked ti obcas nieco nechce prehrat.
CrazyPlum Napísal:
radio mi vypne a zapne
Mohlo by to byt prehriatim, no skor je to problem niektorej zasadnej casti radia, zrejme napajacej, co by vysvetlovalo aj neuchytenie CD. Kazdopadne aj kabelaz moze byt problem ako pisal buci_vectra. Zacal by som kontrolou kabelaze/napajania, ci ti vobec ide do radia dost stavy.
_________________
Astra H Caravan 1.7CDTi, 74kW, 11/2006
Op-Com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
CrazyPlum
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.03.2010
Príspevky: 107

PríspevokZaslal: Po Jún 27, 2011 4:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem za odpovede Wink
_________________
Opel Astra 1.4i
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group