Opelclub Fórum
Corsa b ABS

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
georgo19
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.11.2007
Príspevky: 321
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: St Nov 26, 2008 12:05 am    Predmet: Corsa b ABS Odpovedať s citátom

Dnes som si vsimol co je mraz a sneh ze to moje abs ide nejak strasne divne tazko sa mi to takto vysvetluje no predstav si to tak: Ides autom a naraz stisnes brzdu a to abs sa spusti len to ze sa spusti tak ako keby mi niekto nepravidelne trhal s pedalom (to by som aj pochopil pri abs) ale ono ked mam stlacenu tu brzdu tak to skor na pedali citim ako keby sa mi zadrhavalo nieco v kolese "tak ako keby tam boli nasypane kamene" a brzdna draha je strasne dlha to by som skor zabrzdil bez abs Rolling Eyes co to moze byt ? Thanks
_________________
MOJA BYVALKA - Opel Corsa 1.0 12v- 14" alkace .... hudbicka....Froggy.... Bouncing Blob
TERAZ - Audi A3 1.9TDI (110k)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Nov 26, 2008 12:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom

To je v poriadku, tak to má byť. Pokiaľ ide o brzdnú dráhu, tak na takom povrchu ako je teraz, je skutočne o čosi málo dlhšia, pointa je však v tom, že aj počas brzdenia môžeš auto riadiť a tak sa vyhnúť prekážke.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
georgo19
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.11.2007
Príspevky: 321
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: St Nov 26, 2008 12:26 am    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
To je v poriadku, tak to má byť. Pokiaľ ide o brzdnú dráhu, tak na takom povrchu ako je teraz, je skutočne o čosi málo dlhšia, pointa je však v tom, že aj počas brzdenia môžeš auto riadiť a tak sa vyhnúť prekážke.
ok tak dufam ze sa nikde nevysypem Very Happy no ked budeme toho 6.12 v KE tak si to vyskusas ci je to normalne lebo mne sa to zda velmi divne Rolling Eyes
_________________
MOJA BYVALKA - Opel Corsa 1.0 12v- 14" alkace .... hudbicka....Froggy.... Bouncing Blob
TERAZ - Audi A3 1.9TDI (110k)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group