Opelclub Fórum
cidlo teploty, zaves vyfuku, guma tank. hrdla

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KDE TO KÚPIM?
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Pi Apr 08, 2011 8:51 pm    Predmet: cidlo na meranie von.teploty Odpovedať s citátom

Ahojte,
ma niekto este cidlo na meranie vonkajsej teploty?
Potrebujem este info ohladom hrdla nadrze na palivo.Mala som auto po nehode a asi ten pan co mi ho robil mi okolo hrdla vyhodil taku gumu,alebo neviem co tam bolo a dnes som az na to dosla pri tankovani. Viete mi poradit kde to mozem kupit,alebo ci sa to da vobec urobit,kedze ten uzasny pan co robi plecharinu mi dal auto ako nedokocene a ani nechcite vediet. Dalsiu vec co sa zahadne stratila je asi drziak gumeny na vyfuk. Dajte mi prosim stranku,alebo moznost kde si mozem tie vecicky pozhanat? Som teraz v PD.
dakujem za rady od vas,lebo vzdy ste mi poradili dobre
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Apr 09, 2011 7:43 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tú gumu okolo hrdla, len v Opli a závesnú gumu na výfuk, kdekoľvek, kde predávajú výfuky, prípadne z vrakoviska. Ale asi to budú musieť objednať.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Apr 11, 2011 2:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Tú gumu okolo hrdla, len v Opli a závesnú gumu na výfuk, kdekoľvek, kde predávajú výfuky, prípadne z vrakoviska. Ale asi to budú musieť objednať.


zavesna guma ma aj poistny pliesok, co ti za par centov predaju v opli.
inak guma odpadne
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: St Máj 11, 2011 10:23 pm    Predmet: guma okolo hrdla nadrze Odpovedať s citátom

ahojte,
tak slubil mi ten macher co tu gumu dal dole v servise,ze ju vrati a zrazu po mesiaci a pol mi oznamil,ze ju nema a mam si ju najst sama...takze v opli ju kupim? Boze takeho servisaka ak niekto stretne tak musi mat dost,ale uz vraj nerobi,lebo mal slaby infart.No neni som sama co som sa stazovala,ale mne narobil tolko skody,ze neprajem toto prezit nikomu.Keby nie servis u pana feriencika tak neviem ako dopadnem. Cestou do PD som pocula iny zvuk auta ako bol pred nehodou- auto niejako klepalo tak som nahovorila tu v PD aby ho pozreli zdola a zistili,ze mam ulomeny drziak na motor a vybity silonblok. Boze moje usi pocuju aj to z coho sa smiali,ze zenska vymysla. No ked sa nasla chyba veselo nam nebolo. Esteze mam tu jedneho pana co mi to opravil. Moje cestovanie PD a KE potrebuje dobre auticko a preto mam uz super servis. Takze dufam auticko je ok po mojej nehode cudesnej.
Dakujem vam tiez mi pomahate a lustim tu vsetko co pisete a takto vcas vychytam problem na auticku.
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Máj 11, 2011 10:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

V Opli, ale tam bude zrejme dosť drahá, alebo v ktorejkoľvek predajni s náhradnými dielmi. Tie gumy majú v sortimente firmy, ktoré vyrábajú výfuky.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 9:18 am    Predmet: guma okolo hrdla nadrze Odpovedať s citátom

hladam to na nete,ale neviem ani ake to mam kupit. Nikde taku suciastku som nenasla na nete.Bola som v jednej predajni elit a tam mi vraveli,ze to len na vrakovisku,lebo musim kupit cely diel a to je drahe. Takze ma ide rozhodit. Hladam to dalej,ale ak mi niekto vie poradit poslite mi link,alebo ak niekto predavate na suciastky oplik astru g a mate tu gumu okolo nadrze napiste mi. Ten opravar sa vykaslal na mna uplne a odmlcal sa.Nevie to najst v dielni,kde to dal.
Ak niekto mozete mi poradit najst to niekde prosim...dakujem
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
dulo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.06.2007
Príspevky: 18298
Bydlisko: Levoča

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 9:35 am    Predmet: Odpovedať s citátom

skús napr. www.archanjel.sk

rozpredáva Ople, má aj Astry, určite sa také niečo u neho nájde
_________________
Omega B Sport X30XE 155 kW (1998) A/T + Omega B MV6 X30XE 155 kW(1997) LPG RAT STYLE
Omega B Sport X25XE 125 kW (1998) - ex
Omega B Sport Y26SE 132 kW (2001) - ex
Corsa C GSi Z18XE 92 kW (2001) - ex

Der Opel Omega - Technik, die Begeistert
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 10:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom

hladala som a nasla som nieco pod nazvom opel opravny plech hrdla..moze to byt to?? uz som tu par hodin na nete ako cvok...
http://www.automedik.cz/zbozi.html?product=15713
mozno to je nieco ine,ale tam asi aj gumicka ide niejaka...
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
buci_vectra
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 7280
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 10:41 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie, toto co si nasla, je plech okolo hrdla nadrze.
Tebe treba dovnutra tu gumu, uz Macil v prvom prispevku ti pisal, ze len v opli.
Vecer ti skusim pozriet v katalogu nahradnych dielov pre opel, ci to maju a za aku cenu.

Pripadne ak tu niekto je s nainstalovanym EPC, tak nech kukne a hodi sem cislo dielu.
_________________
Vectra B 1.8 16v sedan
Tigra X14XE
Zoznam dielov EPC online
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 10:46 am    Predmet: Odpovedať s citátom

budem rada ak mi to najdes,lebo tu gumu som hladala,ale neviem ju najst nikde,len na ine auta. Keby ten idiot mal veci v servise ok nemam tento problem. Som teraz este v PD ak niekde v blizkosti by som to nasla bolo by super. Dakujem vecer mi to staci mrknut.
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
red baron
Anonymný





PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 10:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

zavolaj do lozorna .... majko to bude mať ...
Návrat hore
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 11:08 am    Predmet: Odpovedať s citátom

a cislo nan nemam.... najdem na nete,alebo tu niekde??
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 11:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

inak tu zavesnu gumu mi dali v elit predajni aj nahodili za 2 ecka,ale moj problem sa potom nasiel vacsi,ale uz je auticko ok...po tej nehode mi to nepozrel a vlastne kedze som mala ulomeny drziak motora,tak vsetko padalo akoby dole a ta zavesna gumicka stale vypadla....takze uz je to pevne a nehrka a je tichucke vsetko...gumicku mam uz na vyfuk...vdaka
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
buci_vectra
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 7280
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 11:13 am    Predmet: Odpovedať s citátom

To Lozorno
http://www.opelcars.sk/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=2

Tomu Archanjelovi si pisala, volala? Je blizko Levoce, snad aj cestu by si mohla mat okolo...
_________________
Vectra B 1.8 16v sedan
Tigra X14XE
Zoznam dielov EPC online
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 11:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ten archaniel ..pisala som mu teraz...ale uz som jednemu volal do levoce ohladom toho a odpisal,ze sa mu neoplati mi toto posielat az si pridem po to,ale nemala som teraz cestu tam...nevadi uvidim co odpisu oni...
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 2:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vdaka vam..posle mi to z toho Archanjel pisal mi mail...takze super vdaka za pomoc... ja ked vidim opel auto stale si myslim co ak je to niekto z vas...tak ste super...


krasny slnecny den zelam...
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
buci_vectra
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 7280
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2011 8:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Super, tesime sa Wink
_________________
Vectra B 1.8 16v sedan
Tigra X14XE
Zoznam dielov EPC online
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Pi Máj 13, 2011 8:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a uz to mam doma a zajtra mi to nahodia...este som zabudla na jeden dielik krytku dole na listu a teplomer exterierovy,lebo sa vyhodil s naraznikom nechtiac... potom by som mala mat vsetko komplet...
a mozem do Ke zajtra hned ist...
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
buci_vectra
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 7280
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Máj 13, 2011 8:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Toho mechanika co ti to robil, by trebalo asi nakopat do zadku...
Skoda, ze si nepisala archanjelovi o tom vonkajsom cidle teploty, mal by ho mat...
_________________
Vectra B 1.8 16v sedan
Tigra X14XE
Zoznam dielov EPC online
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johankak
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 02.08.2010
Príspevky: 83
Bydlisko: Kosice,PD

PríspevokZaslal: Pi Máj 13, 2011 8:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

neboj napisem,ale musim na buduci tyzden,lebo financie si musim dozbierat...vies ked som naburala,teda do mna vzdau nabural jeden a to v zime na lade a mna to zacalo tocit na lade a narazila som do plota murovaneho,lebo inac by som asi brala auta zaparkovane...takze mi odisiel chladic a naraznik predny ... naraznik mi hned vyhodili a potiahli auto do garaze...tam dosiel jeden umelec a povedal oprava bude stat 1500 eur len suciastky...tak som to vzdala a tohto mi na plecharinu dohodil kamos a ani on sam netusil co je to zac...tak dala som vopred 600 eur a mal mi menit obe chladice a naraznik,hmlovky, a svetlo vzadu...takze auto mi bez jeho info,len na zaklade mojho dozadovania urobil po 5 tyzdnoch a doniesol hotove,ale vies zena a stastna,ze mam auto som ho obzrela a ok...a zacal sa kolotoc ...po prvej jazde sa mi nezdalo zohrievanie vody v chladici,tak som mu volala a on uz ma zrusil uplne...jasne chladic vypovedal novy sluzbu a kedze mi nedvihal telefony,tak som si povedala zavolam Feriencikovi a tento clovek mi kupil dalsi chladic a ten umelec predosli ani reklamaciu neuznal,vraj som si to sama...no to ,ze ho zle osadil a poskodil aj ine ho nesralo...takze dalsie ecka som dala a potom nasledne az som sama tankovala nasla chybajuce casti...story pokracovalo dalej...dosla som do PD a mne sa nezdalo ako auto ide take nutkanie som mala a poprosila tu znameho nech mi ho pozrie zdola a ono malo drziak motora ulomeny a druhy bol sice zvareny,ale silenblok zniceny..tak dalsia invest. a vysplhalo sa mi to na 1000eur...hmlovky jasne nesvietila jedna a bola zle nahodena a aj to som dala uz opravit...vies keby som mala dielnu tak aj sama by som to robila take mensie...uz som tak zbehla vo vela veciach...no clovek sa uci a pouci na vlastnych chybas vsak? ...aj ta nehoda bola zahadna a prezahadna...vzadu narazene auto inym a v predu mnou a moja vina,lebo mal svojich dopravakov...super nie???uz sa bojim aj verit na hlavnej ulici...vsak sa naucim ako kazdy jeden ...pomaha mi toto forum inac super...
_________________
Astra 1,4 16V rok vyr. 2001, automat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KDE TO KÚPIM? Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group