Opelclub Fórum
ANTIRADAR
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 3:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a tak keby to bolo povolene tak tu rovno mozeme zrusit vsetky rychlostne obmedzenia Smile
vitamin v podstate ano, ale to uz si mozes dat takmer do kazdeho mobilu tie stacionarne radary, nad tym by som sa az tak nevzrusoval ako frantici... Smile
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 3:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kimcu ano ano to znenie je nedokonale preto keby sa to zmenilo ako som napisal bolo by to lepsie a radia by vypadli Smile
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vitaminxxl
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 3320
Bydlisko: Kosice-okolie

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 3:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mysiaq - tu na SK sa nad tym absolutne nezastavujem.. ale planoval som minule leto a toto leto planujem zase, ist cez Francuzsko... a neviem jak by som sa dostal na konkretne miesta bez tej carovnej vecicky na okne.. Confused mapy su dost neprakticke hlavne v mestach..
_________________

Spritmonitor.de
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 3:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Musíš mať vypnuté zobrazovanie stacionárnych antiradarov.
Ale ako píše Kajo, tento zákon je minimálne diskutabilný. Iný zákon totiž umožňuje beztrestne a bez licencie, či povolenia počúvať akúkoľvek frekvenciu.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Lubec
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.08.2010
Príspevky: 5170
Bydlisko: Bardejov SK

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 3:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vitaminxxl Napísal:
Ja zas nechapem, ako mozu francuzi brat GPSko ako ,,antiradar,,. Proste vraj sa nesmie pouzivat obycajne GPS, lebo na nom mozes nastavit zobrazenie radarov... toto je na hlavu este viac

To by som tak tragicky nevidel. Co ak mam gps vo vybave auta? To ho mam z palubovky vykusat? Nech mi to nejaky frantik vyhodi na oci a zavru ma za jeho napadnutie, nic ma nerozculi viac ako ludska hlupost.
_________________
VeBe X25XE - Phoenix
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marek1512
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.04.2008
Príspevky: 1654
Bydlisko: UK

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 4:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež som mal zapnuté vyhladávanie radarov na GPS keď som šiel cez Paríž - podotýkam, že len na skúšku, že ako to funguje... No po 10 minútach ma prestalo baviť počúvať pravidelné pípanie... Šak ich tam bolo ja nas.atých!!!
_________________
Porsche 944 2.5 1988
VAUXHALL VECTRA B 1.8 16v 1999
Ford Focus 2.0 16v ZETEC 1998
ex - OPEL VECTRA B 1.6 16v 1998
ex - Škoda Favorit 1.3 1992
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Respo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.08.2009
Príspevky: 1073
Bydlisko: Pressburg

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 4:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mysiaq Napísal:
ono by stacilo vymenit dve slova a bolo by to lepsie... asi dam navrh Smile

Používanie technických prostriedkov a zariadení, ktoré sú určené na ODHALENIE alebo OVPLYVNOVANIE funkcií technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky alebo ich umiestnenie vo vozidle spôsobom, ktorý umožňuje ich použitie, je zakázané

k tamu zmeniu by uz radio nepatrilo a to by uz slo Smile


je to hlupost to potom ani mobil nemozes mat lebo som odhalil hliadku zavolal ju kamaratovy ... a co ta tabula konkretne panonska cesta pozor radar ? jakto ze tam este je ved je to odhaluje merania ...
_________________
mám OPEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vitaminxxl
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 3320
Bydlisko: Kosice-okolie

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 4:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile nejde o to, ze kde su radary.. u nich z principu vraj nesmies mat GPS. a v nemecku ako pise Macil, musis mat vypnutu funkciu na upozornovanie ( co mam stale vypnute), Kazdopadne ked tam nahodou pojdem, tak GPS bude na okne tak ako ma byt a bude mi ukazovat cestu... Ked mu ukazem mapku a spytam sa ho, ze ci mi vie spamati povedat cestu, tak asi kyvne rukou a necha nas ...
Tak ci tak, GPS by na SK nemali povazovat za antiradar Smile
_________________

Spritmonitor.de
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Respo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.08.2009
Príspevky: 1073
Bydlisko: Pressburg

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 4:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mysiaq Napísal:
a tak keby to bolo povolene tak tu rovno mozeme zrusit vsetky rychlostne obmedzenia Smile


taketo zufale to bolo davnejsie ale odkedy nastupili na scenu laserove meracie pristroje uz je to fuk lebo laser neodhalis predcasne iba ho zaznamenas pripadne zabranis meraniu ...
A ono to vpodstate protiustavne je zakazovt mi odhalovanie merania a urcite uz je to pozmenene lebo by to nebolo v radiach a policia sama by nehlasila hliadky nemohol by som tam zavolat alebo by som susedovy vo vytahu povedal ze za rohom meraju a hrozi my pokuta ... proste hlupost
_________________
mám OPEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Respo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.08.2009
Príspevky: 1073
Bydlisko: Pressburg

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 4:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zatial sa iba kajo vyjadril ohladom antiradaru tak ako som cakal Rolling Eyes
_________________
mám OPEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 4:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

raspo ja ti pisem co je v zakone, proste antiradar ci uz pasivny alebo aktivny je zakazany.... mobil je pristroj urceny na odhalenie alebo rusenie radaru? fiiiha... tabula je pristroj? fiiiha policajny prezident dal pokyn aby sa zverejnovali hliadky preto sa zverejnuju, pisu kde presne a v akom case? nieee, pisu presny typ radaru? nieee, pisu ze neraju alebo hliadkuju? nieee... a uz sa radsej nevyjadrujem... ako pisal macil kazdy si hlada dovody tak aby mu to pasovalo...
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Respo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.08.2009
Príspevky: 1073
Bydlisko: Pressburg

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 4:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mysiaq Napísal:
raspo ja ti pisem co je v zakone, proste antiradar ci uz pasivny alebo aktivny je zakazany.... mobil je pristroj urceny na odhalenie alebo rusenie radaru? fiiiha... tabula je pristroj? fiiiha policajny prezident dal pokyn aby sa zverejnovali hliadky preto sa zverejnuju, pisu kde presne a v akom case? nieee, pisu presny typ radaru? nieee, pisu ze neraju alebo hliadkuju? nieee... a uz sa radsej nevyjadrujem... ako pisal macil kazdy si hlada dovody tak aby mu to pasovalo...


cedula je technicky prostriedok nie ? ... nehladam si dvovod ja som vobec takuto temu nerozvinul ja som chcel vediet ake antiradary kto pouziva a co znamenaju tie pismenka a bla toto ma vobec nezaujma lebo je to vec ktoru ti policajt aj tak nedokaze a ani ten antilaser ti nedokaze nikto su to posrane parkovacie senzori ktore funguju aj ako laserova rusicka ... sam Pan PACKA to ma v aute
_________________
mám OPEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roman61
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.01.2009
Príspevky: 305
Bydlisko: Presov

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 6:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tie spominane anti r. su trosku low end veci t.j. ak ta budu merat mozno ti to ani nepipne a naopak bude pipat vsade kde by nemal a nakoniec pojde clovek v kuse podla predpisov. Montujem beltronics valentina a ine masinky a ti su MAXIMALNE spolahliveeee ... hlavne bacha na rusiscky interceptor je nenarocny na montaz a presnost ale je to druhe naj zariadnie co poznam naj z laserovych rusiciek je AntiLaser G9 RX v.2 ale narocne na montaz a za dalsie fantasticke funkcie ako napriklad nedokazu ti ani pri ppolicajnej expertize ze je dany pristroj urceny na rusenie a nie na parkovanie ako parkovaci snimac Smile

skvely pristroj antiradar Beltronics RX 65 Euro - SK/CZ a ostatne su o dost drahsie .

preto opdporucam aj ANTILASER resp. laserovu rusicku inak ten antiradar nema zmysel a naopak samotna rusicka je len 50% tna ochrana auta ... mam to v aute a zatial som neplatil ... teda odvtedy som neplatil co to mam v aute Very Happy
_________________
NEW GALLETTO, MPPS, GALLETTO 1250,LAUNCH DIAGUN ORIGO , VAGCOM origo, VAS,RENAULT CLIP,LEXIA, IMPA, XPROG,MAGICDASH XCAN,CANCOMMANDER,CARPROG,VAGPROG 2009, V PONUKE CESTINY A SLOVENCINY DO AUTOMOBILOV BMW IDRIVE, MK4, AUDI MMI, PEUGEOT CITROEN, VOLVO, CHIPTUNING, CHROMOVANIE , VTN TECHNOLOGIA a ine....

www.rktech.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miro Kohut
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.02.2008
Príspevky: 4063
Bydlisko: Trencianske Teplice

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 10:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mate chodit normalne a nepotrebujete kadejake kraviny v aute,ja som 90 tych rokoch presiel europu krizom krazom bez mobilu,navi a antiradaru.............. Wink
_________________
bratranec ma omegu.....tak pridem na šniclu do Likavky ked bude
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
deathrunner
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 27.08.2010
Príspevky: 101
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Št Mar 31, 2011 11:15 am    Predmet: Odpovedať s citátom

To mi pripomína môj včerajší telefonát... Známi zo Spiša mi volal.
Ci pana kupil som sebe u Madarsku antiradar ci pana.
No len aby aj fungoval..
Čekaj ci pana bo pipa. Pipa! Pilicajti! Zaraz ci zavolam...
O 5 min. Ci pana zaplacil mi 20€ pokutu..
Radar nefungoval či ako?
Ta uvidzeli že ho mam a to zakazane ta pokuta..
Very Happy
_________________
Astra G Caravan Z14XE 1,4 16v 2003
Renault Master 120Dci 2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roman61
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.01.2009
Príspevky: 305
Bydlisko: Presov

PríspevokZaslal: Po Apr 11, 2011 8:44 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal dat vstavany a nevsimli by si ho Very Happy ale aj tak 20 za radar to je malina ked ti to zachrani papiere
_________________
NEW GALLETTO, MPPS, GALLETTO 1250,LAUNCH DIAGUN ORIGO , VAGCOM origo, VAS,RENAULT CLIP,LEXIA, IMPA, XPROG,MAGICDASH XCAN,CANCOMMANDER,CARPROG,VAGPROG 2009, V PONUKE CESTINY A SLOVENCINY DO AUTOMOBILOV BMW IDRIVE, MK4, AUDI MMI, PEUGEOT CITROEN, VOLVO, CHIPTUNING, CHROMOVANIE , VTN TECHNOLOGIA a ine....

www.rktech.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group